rozmiar czcionki: A | A | A

Marcio Rosiak z wizytą w Urzędzie Marszałkowskim

Dodano: 25-08-2009

25 sierpnia Marcio Rosiak, Brazylijczyk polskiego pochodzenia odwiedził panią Teresę Lis-Pieńkowską - Dyrektor Wydziału Współpracy z Zagranicą i Regionami Europejskimi.

[więcej]

Wizyta w Obwodzie Leningradzkim

Dodano: 31-07-2009

Delegacja Województwa Dolnośląskiego, której przewodniczy Marszałek Marek Łapiński, udała się z wizytą do Sankt-Petersburga. Przedstawiciele Dolnego Śląska wezmą udział w corocznym spotkaniu szefów regionów partnerskich Obwodu Leningradzkiego, w tym roku poświęconemu tematyce młodzieży. W trakcie pobytu, trwającego od 30 lipca do 2 sierpnia, Marszałek będzie także uczestniczył w uroczystościach związany z 82. rocznicą utworzenia Obwodu.

[więcej]

Brazylijczycy z wizytą na Dolnym Śląsku

Dodano: 15-07-2009

25-osobowa grupa Polonii Brazylijskiej odwiedziła dziś Dolny Śląsk. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele biznesu, rolnicy, przemysłowcy i studenci. Wszyscy są mieszkańcami brazylijskiego stanu Parana.

[więcej]

Dolny Śląsk na festynie letnim „Sommerfest 2009”

Dodano: 06-07-2009

„Dolna Saksonia – partner w Europie”- pod takim hasłem odbył się w Berlinie prestiżowy festyn letni „Sommerfest 2009” do udziału w którym zaproszono Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Delegacji samorządu przewodniczył marszałek Marek Łapiński.

[więcej]

Wizyta rosyjskiej młodzieży na Dolnym Śląsku

Dodano: 30-06-2009

30 czerwca na zaproszenie marszałka Marka Łapińskiego na Dolny Śląsk przyjechała 23-osobowa grupa młodzieży z Rosji.

[więcej]

Ambasador Chile z wizytą u marszałka

Dodano: 17-06-2009

17 czerwca Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński spotkał się z Jego Ekscelencją Jose Manuelem Silvą Ambasadorem Republiki Chile w Polsce i Konsulem Honorowym Republiki Chile Zbigniewem Sebastianem.

[więcej]

Wizyta w Środkowej Jutlandii, partnerskim regionie Dolnego Śląska

Dodano: 17-06-2009

Od 15 do 16 czerwca marszałek Marek Łapiński przewodniczył delegacji przedstawicieli naszego województwa w Środkowej Jutlandii. W wizycie uczestniczyli także Radni Wojewódzcy.

[więcej]