rozmiar czcionki: A | A | A

Seminarium w ramach projektu „P4G Partnerstwo na dobre”

Dodano: 28-10-2009

23 października Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zorganizował seminarium „Styria – zielone serce Austrii. Region sadów, winnic i produktów regionalnych – podsumowanie wizyty studyjnej przedstawicieli Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu P4G – Partnerstwo na dobre.”

[więcej]

Regiony partnerskie Województwa Dolnośląskiego na konferencji dotyczącej rozwoju obszarów...

Dodano: 28-10-2009

W dniach 23-24 października odbyła się we Wrocławiu konferencja „Perspektywy rozwoju obszarów wiejskich – doświadczenia regionów”. W ramach konferencji zorganizowano także wizytę studyjną na Dolnym Śląsku, podczas której zaprezentowano projekty zrealizowane w ramach programów LEADER oraz Odnowa Wsi.

[więcej]

Konferencja z okazji 5-lecia wejścia Polski do UE pt. „Polityka spójności dziś i jutro”

Dodano: 27-10-2009

W środę 4 listopada 2009 roku, w budynku Komisji Europejskiej Charlemagne w Brukseli, odbędzie się konferencja pt. „Polityka spójności dziś i jutro”.

[więcej]

Reprezentanci Polonii brazylijskiej gościli na Dolnym Śląsku

Dodano: 27-10-2009

W dniach 21-25 października w Województwie Dolnośląskim złożyła wizytę delegacja z Dom Feliciano w Brazylii. Przedstawiciele Polonii wzięli udział w konferencji „Perspektywy rozwoju obszarów wiejskich – doświadczenia regionów”.

[więcej]

Gruzini z wizytą na Dolnym Śląsku

Dodano: 26-10-2009

Na zaproszenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego Marka Łapińskiego, w dniach 24 – 29 października 2009 roku, we Wrocławiu gości delegacja gruzińskiego regionu Imeretia. Delegacji przewodniczy David Gordelazde, wicemer miasta Kutaisi, a w jej skład wchodzą przedstawiciele administracji publicznej, organizacji pozarządowych i przedsiębiorcy.

[więcej]

Spotkanie z przedstawicielem Ambasady Królestwa Niderlandów

Dodano: 21-10-2009

15 października w urzędzie marszałkowskim odbyło się spotkanie w sprawie organizacji Roku Marianny Orańskiej.

[więcej]

Wizyta studyjna w Kirowogradzie

Dodano: 21-10-2009

W dniach 11-16 października w ramach projektu "P4G Partnerstwo na dobre" odbyła się wizyta studyjna delegacji przedstawicieli Województwa Dolnośląskiego w Obwodzie Kirowogradzkim.

[więcej]