rozmiar czcionki: A | A | A

Współpraca Dolnego Śląska z Holandią

Dodano: 26-05-2017

Inwestycje holenderskie na Dolnym Śląsku oraz organizacja wspólnego forum o charakterze gospodarczym – to główne tematy, które zostały poruszone podczas spotkania Jerzego Michalaka, Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego z Ronaldem Jacobussem Petrusem Marie van Dartel, Ambasadorem Królestwa Niderlandów w Polsce.

[więcej]

Dolny Śląsk zacieśnia współpracę z Adżarii

Dodano: 18-05-2017

Podpisanie porozumienia o współpracy między województwem dolnośląskim a Adzarii, umowa partnerska między Miliczem a z Kobuletti, misja gospodarcza dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej, Polsko-Gruzińskie Forum Biznesu, prezentacja Dolnego Śląska na targach turystycznych BATUMI EXPO oraz wizyta studyjna touroperatorów z Dolnośląskiej Izby Turystyki - to główne punkty programu wizyty władz Województwa Dolnośląskiego w Gruzji.

[więcej]

Współpraca Dolnego Śląska z Krajem Pardubickim

Dodano: 18-05-2017

Podczas spotkania w Kraju Pardubickim Marszałek Cezary Przybylski omawiał z Martinem Netolickim, Hetmanem Kraju Pardubickiego współpracę międzyregionalną w dziedzinach edukacji, kultury, rozwoju regionalnego i współpracy szkół.

[więcej]

Współpraca międzynarodowa Saksonii

Dodano: 16-05-2017

„Saksonia – sięgamy daleko” to temat spotkania z Thomasem Hornem, wieloletnim ekspertem ds. kontaktów międzynarodowych i doradcą Stanislawa Tillicha, Premiera Wolnego Państwa Saksonia.

[więcej]

Porozumienie z Czechami osiągnięte

Dodano: 11-04-2017

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Hetman Kraju Libereckiego Martin Puta oraz przedstawiciele Kolei Dolnośląskich i Kolei Czeskich.

[więcej]

Wizyta w obwodzie brzeskim na Białorusi

Dodano: 07-04-2017

Współpraca gospodarcza była głównym tematem rozmów przedstawicieli delegacji Dolnego Śląska z administracją obwodu brzeskiego. To kolejny etap rozwoju stosunków gospodarczych pomiędzy naszymi regionami.

[więcej]

Młodzi, honorowi ambasadorowie Dolnego Śląska wybrani

Dodano: 29-03-2017

Dolny Śląsk wzbogacił się o nowych ambasadorów w świecie. Symbolicznie zostało nimi ośmiu finalistów konkursu fotograficznego „Młody Ambasador Dolnego Śląska”, który był organizowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Uroczyste uhonorowanie laureatów odbyło się w środę 29 marca w sali plenarnej Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]