rozmiar czcionki: A | A | A

Ambasador Republiki Słowacji z wizytą u Marszałka

Dodano: 27-11-2009

Dnia 27 listopada 2009 roku Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński gościł Ambasadora Republiki Słowacji Františka Ružičkę.

[więcej]

List od Premiera Rządu Styrii

Dodano: 27-11-2009

Premier Rządu Styrii - Franz Voves przesłał Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego Markowi Łapińskiemu podziękowania za pomoc w organizacji Dni Styrii na Dolnym Śląsku.

[więcej]

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brukseli

Dodano: 26-11-2009

Regionalne Biuro Województwa Dolnośląskiego w Brukseli w dniach 18-22 listopada wzięło udział w corocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym, zorganizowanym przez Biuro Saksonii w Brukseli.

[więcej]

Seminarium w Brukseli nt. europejskiej strategii restrukturyzacji terenów poprzemysłowych

Dodano: 25-11-2009

W dniu 5 listopada 2009 r. odbyło się w Komitecie Regionów w Brukseli seminarium na temat: „Europejskie strategie restrukturyzacji terenów poprzemysłowych – wyzwania i szanse dla władz regionalnych i lokalnych” zorganizowane przez Regionalne Biuro Województwa Dolnośląskiego w Brukseli we współpracy z Biurem Łącznikowym Saksonii oraz miastami Wałbrzychem i Freibergiem. W seminarium wzięło udział ponad 100 osób,

[więcej]

Wizyta ambasadora Australii na Dolnym Śląsku

Dodano: 23-11-2009

23 listopada Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Jerzy Łużniak spotkał się z Panią Ambasador Australii w Polsce, J.E. Ruth Pearce.

[więcej]

List od władz Obwodu Kirowogradzkiego

Dodano: 20-11-2009

Przewodniczący Kirowogradzkiej Obwodowej Administracji Państwowej Wołodymyr Mowczan przesłał Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego Markowi Łapińskiemu podziękowania za organizację wizyty delegacji Obwodu Kirowogradzkiego na Dolnym Śląsku w dniach 24-29 października.

[więcej]

List od władz Obwodu Donieckiego

Dodano: 20-11-2009

Przewodniczący Donieckiej Obwodowej Administracji Państwowej Wołodymyr Logwynenko przesłał Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego Markowi Łapińskiemu podziękowania za organizację wizyty delegacji Obwodu Donieckiego na Dolnym Śląsku w dniach 24-29 października.

[więcej]