rozmiar czcionki: A | A | A

Wizyta delegacji z Rwandy

Dodano: 29-09-2017

W środę 26 września wicemarszałek Ewa Mańkowska gościła delegację z Rwandy, która wizytuje Dolny Śląsk w związku z Forum Gospodarczym Polska-Republika Rwandy organizowanym przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej.

[więcej]

Dolny Śląsk zorganizował Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze

Dodano: 22-09-2017

Dolny Śląsk organizuje Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze, które pozwoli zacieśnić współpracę chińskiego regionu Anhui z Województwem Dolnośląskim. Podpisana dzisiaj przez Marszałka Cezarego Przybylskiego z Partnerami ze strony chińskiej nowa umowa o współpracy Województwa Dolnośląskiego z regionem Anhui jest „nowym otwarciem” naszej międzyregionalnej współpracy. Osiami kooperacji będzie gospodarka i wsparcie wymiany handlowej, nauka i technologia, edukacja, kultura, zdrowie, turystyka,...

[więcej]

Dzień Gospodarczy Dolnego Śląska na Astana EXPO 2017

Dodano: 07-09-2017

Dzień Gospodarczy Województwa Dolnośląskiego, zainaugurował w stolicy Kazachstanu oficjalną wizytę Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz przedsiębiorców z naszego regionu na Astana EXPO 2017.

[więcej]

Dolny Śląsk na Astana EXPO 2017

Dodano: 05-09-2017

W Kazachstanie rozpoczyna się oficjalna wizyta Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz przedsiębiorców z regionu na Astana EXPO 2017. W stolicy Kazachstanu Dolny Śląsk będzie się promował do 9 września.

[więcej]

Dolny Śląsk na Święcie Saksończyków w Löbau

Dodano: 03-09-2017

Zapach śląskich pierników z Niemczy przyciągał do dolnośląskiego stoiska promocyjnego wszystkich odwiedzających, którzy przyjechali do przygranicznego Löbau, by cieszyć się dorocznym Świętem Saksończyków.

[więcej]

Wizyta Ambasadora Meksyku

Dodano: 07-08-2017

4 sierpnia 2017 roku odbyło się spotkanie Krzysztofa Bramorskiego, Pełnomocnika Marszałka ds. Kontaktów Międzynarodowych z Ambasadorem Meksyku w RP Alejandro Negrinem. Rozmowa dotyczyła dwustronnej współpracy międzyregionalnej.

[więcej]

Młodzież z partnerskiego Obwodu Leningradzkiego odwiedziła Dolny Śląsk

Dodano: 13-07-2017

Pobyt młodzieży na Dolnym Śląsku wiąże się z organizacją Szkoły Letniej Kultury i Języka Polskiego.

[więcej]