rozmiar czcionki: A | A | A

GOING GLOBAL – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza

14.01.2020 10:13

Wydział Współpracy z Zagranicą rozpoczął realizację projektu pn. „GOING GLOBAL – Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza”, współfinansowanego ze środków EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. GOING GLOBAL to oferta misji gospodarczych, targów, rozmów B2B oraz spotkań biznesowych które urząd marszałkowski bezpłatnie udostępni chętnym mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z Dolnego Śląska.

Wytypowane zostały kierunki i rynki posiadające największy potencjał inwestycyjny, na których promowane będą dolnośląskie firmy. W ramach Going Global przedsiębiorcy będą mogli uczestniczyć w największych na świecie wydarzeniach branżowych, a w niektórych przypadkach również wziąć w nich udział jako wystawcy.

Poniżej zamieszczamy link do formularza, za pomocą którego każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca zarejestrowany na Dolnym Śląsku może wpisać się na listę podmiotów zainteresowanych udziałem w projekcie.

FORMULARZ

Wypełnienie i przesłanie formularza oznacza, że na wskazany adres e-mail przedsiębiorca będzie otrzymywał aktualne informacje o prowadzonych naborach uczestników do poszczególnych misji i wydarzeń, zasadach naboru, profilu wydarzenia, rodzaju wizyty, itp.

Zapraszamy!