rozmiar czcionki: A | A | A

Zakończenie Dialogu technicznego

Dodano: 23-02-2018

Informacja o zakończeniu Dialogu technicznego związanego z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na opracowanie i przeprowadzenie działań z zakresu public relations i promocji, skierowanych do młodzieży z zagranicy studiującej na Dolnym Śląsku.

[więcej]

Wizyta Ambasadora Japonii

Dodano: 16-02-2018

Polsko – Japońsko współpraca gospodarcza, umowa o wolnym handlu, inwestycje KGHM w Chile, inwestycje Japońskich firm na Dolnym Śląsku oraz współpraca uczelni wyższych to tylko niektóre z tematów poruszanych podczas spotkania Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Jerzego Michalaka z Ambasadorem Japonii.

[więcej]

Rozmowy o połączeniach kolejowych na polsko-czeskim pograniczu

Dodano: 05-02-2018

1 lutego 2018 roku odbyło się spotkanie Jerzego Michalaka, Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego, z Martinem Červíčkem, Wicehetmanem Kraju Kralowohradeckiego. Tematem spotkania był stan przygotowań do uruchomienia sezonowych połączeń kolejowych na polsko-czeskim pograniczu.

[więcej]

Dolny Śląsk na międzynarodowych targach turystycznych w Brukseli

Dodano: 05-02-2018

Dolina Pałaców i Ogrodów, dolnośląskie miasta z bogatą historią i ciekawymi zabytkami, dolnośląskie uzdrowiska a także aktywny wypoczynek obejmujący m.in. wycieczki piesze i rowerowe złożyły się na ofertę prezentowaną podczas międzynarodowych targów turystycznych Salon des Vacances, poświęconych wyjazdom wakacyjnym.

[więcej]

Zaproszenie do współpracy dla firm z branży PR i marketingu.

Dodano: 30-01-2018

Jeśli prowadzisz firmę marketingową lub PR i masz pomysł na to, jak w atrakcyjny sposób dotrzeć do studentów zagranicznych studiujących na Dolnym Śląsku i wzbudzić ich zainteresowanie naszym regionem – to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie.

[więcej]

Forum Polska-Gruzja

Dodano: 24-01-2018

Sprzedaż maszyn i urządzeń, taboru kolejowego i tramwajów, współpraca z rynkiem budowlanym, turystycznym i spożywczym to główne obszary współpracy pomiędzy dolnośląskimi przedsiębiorstwami, a Gruzją. O możliwościach takiej współpracy, wymiany handlowej, eksportu i inwestowania w Gruzji mówiono dziś we Wrocławiu, podczas forum polsko-gruzińskiego. Wydarzenie organizowane przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Polsko – Gruzińską...

[więcej]

Spotkanie z Ambasadorem Republiki Bułgarii

Dodano: 05-12-2017

Ewa Mańkowska, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, spotkała się z Janem Ivanem Kitovem, Ambasadorem Republiki Bułgarii w Polsce.

[więcej]