rozmiar czcionki: A | A | A

Dzień Gospodarczy Dolnego Śląska na Astana EXPO 2017

Dodano: 07-09-2017

Dzień Gospodarczy Województwa Dolnośląskiego, zainaugurował w stolicy Kazachstanu oficjalną wizytę Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz przedsiębiorców z naszego regionu na Astana EXPO 2017.

[więcej]

Dolny Śląsk na Astana EXPO 2017

Dodano: 05-09-2017

W Kazachstanie rozpoczyna się oficjalna wizyta Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz przedsiębiorców z regionu na Astana EXPO 2017. W stolicy Kazachstanu Dolny Śląsk będzie się promował do 9 września.

[więcej]

Dolny Śląsk na Święcie Saksończyków w Löbau

Dodano: 03-09-2017

Zapach śląskich pierników z Niemczy przyciągał do dolnośląskiego stoiska promocyjnego wszystkich odwiedzających, którzy przyjechali do przygranicznego Löbau, by cieszyć się dorocznym Świętem Saksończyków.

[więcej]

Wizyta Ambasadora Meksyku

Dodano: 07-08-2017

4 sierpnia 2017 roku odbyło się spotkanie Krzysztofa Bramorskiego, Pełnomocnika Marszałka ds. Kontaktów Międzynarodowych z Ambasadorem Meksyku w RP Alejandro Negrinem. Rozmowa dotyczyła dwustronnej współpracy międzyregionalnej.

[więcej]

Młodzież z partnerskiego Obwodu Leningradzkiego odwiedziła Dolny Śląsk

Dodano: 13-07-2017

Pobyt młodzieży na Dolnym Śląsku wiąże się z organizacją Szkoły Letniej Kultury i Języka Polskiego.

[więcej]

Kolejna wizyta delegacji z Gruzji

Dodano: 26-06-2017

21 czerwca miało miejsce spotkanie oficjalnej delegacji Adżarii z Jerzym Michalakiem, Członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego, na którym podsumowano dotychczasową współpracę oraz omówiono plany na rok 2017 w dziedzinie medycyny.

[więcej]

Zgromadzenie Ogólne EUWT NOVUM

Dodano: 23-06-2017

21 czerwca w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju odbyło się Zgromadzenie Ogólne EUWT NOVUM Z O.O.. Województwo dolnośląskie reprezentowała wicemarszałek Ewa Mańkowska, pełnomocnik marszałka ds. kontaktów z Republiką Czeską Igor Wójcik oraz Agnieszka Zakęś, zastępca dyrektora Departamentu Infrastruktury w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Stronę czeską reprezentowali przedstawiciele polskich i czeskich części Euroregionów Nysa i Glacensis, reprezentanci krajów...

[więcej]