rozmiar czcionki: A | A | A

DEPARTAMENT MARSZAŁKA - WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I DIALOGU SPOŁECZNEGO - BIURO PRASOWE

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I DIALOGU SPOŁECZNEGO - BIURO PRASOWE
pok. 1002, tel. 71 776 93 19;
biuro.prasowe@dolnyslask.pl


Bohdan Stawiski - Dyrektor Wydziału
tel. kom. 604 737 188
bohdan.stawiski@dolnyslask.pl

Marta Libner - Zoniuk - Zastępca Dyrektora Wydziału
tel. kom. 726 002 663
marta.libner-zoniuk@dolnyslask.pl

 

Jakub Świebocki - Kierownik Działu Prasowego
tel. 71 776 93 19; tel. kom. 669 430 187
jakub.swiebocki@dolnyslask.pl

Paulina Czarnota
tel. 71 776 94 08;
paulina.czarnota@dolnyslask.pl

Aleksandra Żemło-Zientara
tel. 71 776 97 59; tel. kom. 505 574 668
aleksandra.zemlo@dolnyslask.pl

Aleksandra Sopuch
tel. 71 776 97 59;
aleksandra.sopuch@dolnyslask.pl

Adrianna Machalica
tel. 71 776 93 19
adrianna.machalica@dolnyslask.pl

Nikola Kurpierz
tel. 71 776 97 59
nikola.kurpierz@dolnyslask.pl


Aldona Andrulewicz - sekretarz Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego
tel. 71 776 93 70; tel.  kom. 786 866 291
aldona.andrulewicz@dolnyslask.pl