rozmiar czcionki: A | A | A

Seminarium o Afryce

28.03.2018 12:20 12:20

Seminarium pt. #Africa (a variety of possibilities) odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. w hotelu Novotel Centum we Wrocławiu i pozwoli uczestnikom zapoznać się z różnorodnością i specyfiką rynków afrykańskich.

Podczas wydarzenia planowana jest analiza aktualnych trendów w relacjach handlowych i inwestycyjnych, a także dyskusja o wzajemnych oczekiwaniach, planach i możliwościach współpracy biznesowej. Unikalną wartością spotkania będzie oferta warsztatów, podczas których ich uczestnicy będą mieli możliwość bliższego wzajemnego poznania kultury prowadzenia biznesu.


Spotkanie ma na celu między innymi zainicjowanie rozmowy o prowadzeniu biznesu odpowiedzialnego w Afryce i razem z afrykańskimi firmami.


Udział w seminarium oraz wydarzeniu towarzyszącym jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich zainteresowanych stron. Wymagana jest jedynie rejestracja.


Szczegółowy program seminarium


REJESTRACJA


Przy rejestracji na warsztaty "Międzykulturowy przybornik przedsiębiorcy", prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety badającej potrzeby szkoleniowe. Jest to całkowicie anonimowa ankieta, która pozwoli dobrać treści merytoryczne zgodne z Państwa oczekiwaniami.O filmie:

NO PROBLEM! SIX MONTHS WITH BAREFOOT GRANDMAMAS / PÓŁ ROKU Z BOSYMI BABCIAMI, scen. i reż. Yasmin Kidwai
Indie 2013, 56 min.
Zdjęcia: Harmeet Basur
Muzyka: Amit Kilam, Rahul Ram

Festiwale, nagrody m.in.:
2013: MFF Zanzibar – Najlepszy Dokument, Nagroda Ousmane Sembene; MFF Delhi – Najlepszy Dokumentalne
2014: MFF New Hope (USA) - Najlepszy Dokument, MFF Kobiecych Chennai – Najlepszy Film, Najlepszy Reżyser