rozmiar czcionki: A | A | A

Otwarcie sezonu zimowego - czyli DAJ SIĘ ZAPROSIĆ NA RELAX!

13.12.2016 10:43 10:43

Jeśli odpoczywać – to aktywnie. Jeśli zima – to ze śniegiem. Jeśli narty – to na Dolnym Śląsku! Zapraszamy 17 grudnia 2016 do Karpacza, gdzie od rana do późnego wieczora zagwarantujemy Wam dobrą zabawę, mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim, nie zaważając na ewentualne kaprysy natury - ZAGWARANTUJEMY ŚNIEG!

Gwarancję śniegu zapewni nam SNOW MAKER – czyli pierwsza, nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce maszyna do produkcji sztucznego śniegu niezależnie od panującej temperatury. Tak, byśmy szusować mogli nawet w pięknym słońcu.


A skoro będzie pewny śnieg, to będą i zimowe atrakcje. Będziemy mogli przetestować najnowsze modele nart oraz uczyć się (pod opieką instruktorów) jazdy na nartach i być może odkrywać nowe talenty i pasje. Tego jeszcze nie grali? No to teraz zagrają! Dosłownie i w przenośni. Przez cały dzień rozgrzewać nas będzie DJ Matt Kowalsky a od 16 do 19 zapraszamy na Après-ski z Kamilem Bednarkiem, Future Folk i Teatrem Ocelot.


By jeszcze bardziej rozgrzać zimową atmosferę przeprowadzimy zawody sportowe oraz uczulimy na ewentualne górskie zagrożenia i pokażemy jak radzić sobie na stoku w sytuacjach niebezpiecznych. A uczyć będziemy się od profesjonalistów, czyli Ratowników GOPR. Całości w podgrzewaniu atmosfery dopełnią regionalne dania i napoje, oferowane przez dolnośląskich gastronomów.


17 grudnia – Strok Relax w Karpaczu (ul. Obrońców Pokoju 4). Zapraszamy, zachęcamy, emocje zapewniamy.
Razem pokażmy, że tej zimy - nawet naturze - warunki dyktuje Dolny Śląsk!