rozmiar czcionki: A | A | A

Koncert dla pacjentów ZOL w Bolkowie

10.04.2017 08:13 08:13

W okresie przed Wielkanocą tradycją jest niesienie pomocy potrzebującym. 10 kwietnia br. w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym w Bolkowie odbył się koncert Studentów Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w którym uczestniczyła Iwona Krawczyk, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

Była to okazja do wysłuchania piosenek specjalnie przygotowanych dla pacjentów ZOL-u oraz do wspólnych śpiewów. Koncert spotkał się z życzliwym zainteresowaniem publiczności, wniósł ożywienie w życie zakładu i jego pacjentów.


Nie zabrakło oczywiście drobnych upominków. Wicemarszałek Krawczyk przekazała kosz dolnośląskich produktów regionalnych oraz drobne upominki, a Studenci Trzeciego Wieku z Kamiennej Góry obdarowali pensjonariuszy, samodzielnie wykonanymi prezentami, jak również przekazali przedmioty codziennego użytku potrzebne pacjentom.


- To dla mnie ogromne wyróżnienie, że mogę dzisiaj tu być razem z Wami, w tym przedświątecznym okresie podkreślić jak istotne i ważne jest wspieranie człowieka na każdym etapie jego życia. Dzisiejsza uroczystość stworzyła ujmujący i niepowtarzalny przedświąteczny klimat - mówiła wicemarszałek Iwona Krawczyk.


Długie brawa i uśmiechy na ustach pensjonariuszy i personelu to dowód na to, że takie spotkania są potrzebne i powinno się je organizować  przy każdej możliwej  okazji.