rozmiar czcionki: A | A | A

III Plebiscyt Gospodarczy „Kobiece Twarze – Women’s Faces”

19.12.2016 08:59 08:59

W dniu 12 grudnia 2016 r. Iwona Krawczyk, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego uczestniczyła w finałowej Gali III Plebiscytu Gospodarczego „Kobiece Twarze – Women’s Faces”, która odbyła się w scenerii Zamku Książ.

Finałowa gala była przede wszystkim świętem przedsiębiorczości kobiet, ale oprócz Pań nagrody otrzymały również firmy, które w sposób istotny przyczyniają się do rozwoju kobiecej przedsiębiorczości.


Statuetki wręczono w pięciu kategoriach: Debiutantki, Osobowość, Profesjonalistki, Firma Przyjazna Kobiecie oraz Produkty i Usługi Skierowane Dla Kobiet


W kategorii Debiutantki w biznesie nagrodę wręczyła Wicemarszałek Iwona Krawczyk. Nagrodę otrzymały Patrycja Wizińska i Anna Skotny, które wraz z zespołem opracowały Pregnabit® – przenośne urządzenie pomiarowe pozwalające na bezpieczne i wiarygodne badanie akcji serca płodu, tętna mamy oraz zapis czynności skurczowej mięśnia macicy. II miejsce zajęła Marzena Michalec a miejsce III Kamila Jakubik.

W kategorii Osobowość zwyciężyła Elżbieta Wojdyła, II miejsce zajęła Wanda Ziembicka-Has natomiast na miejscu III znalazła się Władysława Kotlarek.

I nagrodę w kategorii Profesjonalistki zdobyła Mariola Dudziak, II miejsce Monika Krawczyk-Rudnicka i Dorota Chodorowska, a miejsce III Magda Rygiel.


W kategorii Firma Przyjazna Kobiecie I miejsce zdobyła firma Global Service, II miejsce NIFCO a miejsce III Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. W kategorii Produkty i Usługi Skierowane Dla Kobiet I miejsce Med Femina i Vitovergelis a na II miejscu Pregnabit.