rozmiar czcionki: A | A | A

Gala Sportu w Szkole Mistrzostwa Sportowego

26.04.2018 09:20 09:20

W dniu 20 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu, dla którego organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, odbyła się Gala Podsumowująca Sezon Sportowy 2017/2018. Uroczystości otwarcia dokonała Pani Iwona Krawczyk – Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

Coroczna Gala była doskonałą okazją do podziękowań trenerom, opiekunom, nauczycielom za ich codzienny trud w kształtowanie sportowych postaw i umiejętności swoich podopiecznych. Podczas Gali wyróżniono utalentowaną, szkolną młodzież. Pierwsze nagrody wręczono absolwentom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu – olimpijczykom w saneczkarstwie lodowym z Pjongczang 2018: Jakubowi Kowalewskiemu, Wojciechowi Chmielewskiemu, Mateuszowi Sochowiczowi i Maciejowi Kurowskiemu. Ponadto przyznano nagrody uczniom należących do sekcji narciarstwa biegowego, saneczkarstwa lodowego i piłki ręcznej.  
W Gali uczestniczyli również Wanda Gołębiowska – Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych oraz Jerzy Więcławski – Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki.