rozmiar czcionki: A | A | A

Finaliści Polsko Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej

Dodano: 19-03-2010

Podczas posiedzeń w Warszawie i Dreźnie jury polskie i niemieckie wyłoniło 18 finałowych prac zgłoszonych do XIII konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską.

[więcej]

Dwa lata po objęciu urzędu marszałka województwa

Dodano: 18-03-2010

Wywiad z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Markiem Łapińskim po dwóch latach urzędowania.

[więcej]

Wystaw nam ocenę - badanie satysfakcji klientów UMWD

Dodano: 16-03-2010

Od 16 marca, przez miesiąc pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego badać będą satysfakcję i poproszą o ocenę klientów, którzy w tych dniach w urzędzie załatwiać będą swoje sprawy. W ten sposób chcemy nie tylko zbadać, jak jesteśmy postrzegani i oceniani, ale przede wszystkim wyciągnąć wnioski na przyszłość dla poprawy jakości naszej pracy.

[więcej]

Politechnika i samorząd współpracują przy tworzeniu portalu kolejowego

Dodano: 12-03-2010

Przedstawiciele Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Politechniki Wrocławskiej podpisali w piątek 12 marca 2010 r. umowę na wykonanie oprogramowania służącego do prezentacji rozkładów jazdy pociągów w Internecie.

[więcej]

Aktywizacja na rzecz usług dla osób starszych

Dodano: 09-03-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z promocji i ochrony zdrowia obejmującego działania w zakresie aktywizowania środowisk lokalnych na rzecz rozwoju środowiskowych usług dla osób starszych w 2010 roku. Na zadania z tym związane Zarząd przeznaczy 50 tys. zł.

[więcej]

Pomóż stworzyć nowy rozkład jazdy pociągów

Dodano: 09-03-2010

Ruszają pracę nad rozkładem jazdy, który będzie obowiązywał w 2011 r. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego czeka na Państwa propozycje i uwagi, dotyczące zmian w kursowaniu pociągów.

[więcej]

Spada umieralność przedporodowa na Dolnym Śląsku

Dodano: 02-03-2010

Poprawa opieki perinatologicznej w naszym regionie to jeden z elementów polityki zdrowotnej prowadzonej przez zarząd województwa od 2008 roku. W poniedziałek efekty tego programu prezentowano na seminarium w którym udział wzięła minister zdrowia dr Ewa Kopacz.

[więcej]