rozmiar czcionki: A | A | A

Pomoc dla poszkodowanych już dotarła

Dodano: 13-08-2010

Pierwsza część darów - pomocy dla powodzian dotarła dziś prosto z Urzędu Marszałkowskiego do najbardziej potrzebujących miejsc. W sumie przekazano około 8 ton darów.

[więcej]

Sejm przyjął specjalną ustawę dla powodzian na Dolnym Śląsku

Dodano: 12-08-2010

Mieszkańcy zalanych przez niedawną powódź miejscowości na Dolnym Śląsku zostali dziś objęci specjalną ustawą powodziową. Sejm przyjął nowelizację prawa.

[więcej]

Dolnoślązacy pomagają!

Dodano: 12-08-2010

Do 20 sierpnia trwać będzie akcja pomocy powodzianom z Bogatyni, prowadzona przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Dolnośląska. Pierwsza część uzbieranych darów pojechała już do Bogatyni.

[więcej]

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej pomaga powodzianom

Dodano: 11-08-2010

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej, jednostka Samorządu Województwa Dolnośląskiego, pomoże ofiarom niedawnej powodzi w Worku Turoszowskim.

[więcej]

Powodzianie potrzebują wsparcia

Dodano: 11-08-2010

Mieszkańcy zalanych przez niedawną powódź miejscowości na Dolnym Śląsku nie mają dostępu do wielu artykułów pierwszej potrzeby.

[więcej]

Wizyta Zbigniewa Szczygła w Bogatyni i w Zgorzelcu

Dodano: 10-08-2010

Zbigniew Szczygieł, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, w poniedziałek pomagał w szacowaniu strat na terenach dotkniętych powodzią.

[więcej]

Partnerzy wspierają Dolny Śląsk w walce ze skutkami powodzi

Dodano: 09-08-2010

Marszałkowie województw wchodzących w skład Polski Zachodniej - grupy powołanej z inicjatywy Marszałka Marka Łapińskiego - solidarnie pomogą w usuwaniu skutków niedawnej powodzi na Dolnym Śląsku. Pomoc deklarują też zagraniczni partnerzy naszego regionu.

[więcej]