rozmiar czcionki: A | A | A

Pieniądze na kształcenie dolnośląskich kadr

Dodano: 29-07-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zatwierdził listę rankingową wniosków o dofinansowanie projektów w Konkursie otwartym „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty” (runda I). Dotacja została przyznana w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

[więcej]

Inwestycje w poprawę bezpieczeństwa na Dolnym Śląsku

Dodano: 27-07-2010

1 mln 700 tys. zł. podzielili podczas lipcowej Sesji, zgodnie z wcześniejszą propozycją Zarządu, Radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Pieniądze na poprawę bezpieczeństwa trafią do 17 miejscowości w regionie. Dziś Marszałek Województwa Dolnośląskiego Marek Łapiński wręczył decyzje przedstawicielom gmin.

[więcej]

Spotkanie marszałków z premierem Brandenburgii

Dodano: 26-07-2010

Marszałkowie zachodnich województw Polski spotkali się w Poczdamie z Matthiasem Platzeckiem, premierem Brandenburgii.

[więcej]

60 tys. dotacji na poprawę jakości turystyki na Dolnym Śląsku

Dodano: 21-07-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej 60 tys. zł dotacji na realizację zadań z zakresu turystyki w 2010 r.

[więcej]

„Aktywnie w górach”, czyli Podgórzyn zachęca turystów

Dodano: 19-07-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego pozytywnie ocenił odwołanie Gminy Podgórzyn i przyznał jej unijne dofinansowanie w kwocie 331 tys. zł. Pieniądze przeznaczone będą na kampanię promocyjną gminy, która prowadzona będzie pod hasłem „Aktywnie w górach”.

[więcej]

Wielkie starcie z Krzyżakami

Dodano: 17-07-2010

Tysiące ciężkozbrojnych rycerzy w sobotę pod Grunwaldem zmierzyły się w rekonstrukcji bitwy, w której połączone wojska polsko-litewskie pokonały Krzyżaków.

[więcej]

DDŚ- tym razem bawimy się w Kłodzku i Wałbrzychu

Dodano: 14-07-2010

Mistrzostwa Polski w Cross Country i Artystyczna Twierdza Graffiti Bastion, tak zapowiadają się kolejne imprezy w ramach Dni Dolnego Śląska.

[więcej]