rozmiar czcionki: A | A | A

Wizyta Attache ds. Ekonomii Izraela we Wrocławiu

Dodano: 16-03-2017

Wczoraj w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie z Attache ds. Ekonomii Państwa Izrael Pani Shir Slutzky, w którym uczestniczyła Iwona Krawczyk, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Jest porozumienie z Przewozami Regionalnymi!

Dodano: 15-03-2017

Jerzy Michalak, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego zakończył negocjacje z państwową spółką kolejową Przewozy Regionalne zawierając z prezesem spółki, Krzysztofem Zgorzelskim porozumienie, dzięki któremu nie dojdzie do strajku kolejarzy, a przewozy pasażerskie realizowane przez POLREGIO nie będą zagrożone. W rezultacie zawartego porozumienia zostanie podpisana z Przewozami Regionalnymi umowa wieloletnia na świadczenie przewozów pasażerskich na Dolnym Śląsku na korzystnych dla województwa...

[więcej]

Dolnoślązaczki w akcji

Dodano: 13-03-2017

W Dniu Kobiet, w sali obrad Sejmiku Województwa Dolnośląskiego zgromadziły się panie reprezentujące organizacje pozarządowe i instytucje, z całego Dolnego Śląska, które swoje działania kierują przede wszystkim do kobiet.

[więcej]

III Dolnośląski Kongres Samorządowy już wkrótce!

Dodano: 13-03-2017

Już 12 kwietnia 2017 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się III Dolnośląski Kongres Samorządowy "Samorząd. Reforma czy likwidacja?", którego gospodarzem będzie Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

IV Forum Rolnicze Dolnośląskiej Izby Rolniczej

Dodano: 10-03-2017

W czwartek 9 marca w Polanicy Zdrój odbyło się IV Forum Rolnicze Dolnośląskiej Izby Rolniczej, w którym udział wzięła wicemarszałek Ewa Mańkowska. W spotkaniu wzięło udział ponad 200 delegatów samorządu rolniczego ze wszystkich powiatów województwa dolnośląskiego.

[więcej]

Ambasador Luksemburga z wizytą na Dolnym Śląsku

Dodano: 09-03-2017

We wtorek 7 marca marszałek Cezary Przybylski gościł Ambasadora Wielkiego Księstwa Luksemburga w Polsce - Conrada A. Brucha, który po raz drugi objął tę funkcję. W spotkaniu uczestniczyli też Krzysztof Bramorski, Konsul Honorowy Luksemburga oraz Karol Przywara, Dyrektor Wydziału Współpracy z Zagranicą.

[więcej]

Największa inwestycja drogowa w historii powiatu bolesławieckiego

Dodano: 09-03-2017

Dzisiaj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego wziął udział w uroczystym podpisaniu umowy na realizację największej inwestycji drogowej w historii powiatu bolesławieckiego - czyli przebudowy drogi powiatowej łączącej Osiecznicę z węzłem autostrady A18 w Luboszowie.

[więcej]