rozmiar czcionki: A | A | A

Dożynki Gminy Lubawka

Dodano: 18-09-2017

W sobotę 16 września 2017 r. Wicemarszałek Iwona Krawczyk wraz z Prezesem Dolnośląskiej Izby Rolniczej Leszkiem Gralą uczestniczyła w Dożynkach Gminy Lubawka.

[więcej]

Marszałkowie zjechali do Uniejowa

Dodano: 18-09-2017

W dniach 13-15 września 2017 r. odbył się pierwszy z trzech Konwentów Marszałków Województw RP w Łódzkim, w którym uczestniczyła Wicemarszałek Iwona Krawczyk. Spotkanie szefów regionów zostało poświęcone głównie polityce spójności po 2020 r. oraz roli regionów w zmieniającej się Europie.

[więcej]

Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców

Dodano: 18-09-2017

W sobotę 16 września odbył się już IX Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców do lat 12.

[więcej]

Konferencja „Reforma ochrony danych osobowych – aspekty proceduralne”

Dodano: 15-09-2017

W piątek 15 września odbyła się konferencja organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Katedrę Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, pn. „Reforma ochrony danych osobowych – aspekty proceduralne”.

[więcej]

Kolejne miliony ze środków unijnych na dolnośląskie żłobki!

Dodano: 08-09-2017

Konkurs na utworzenie nowych żłobków oraz kolejnych miejsc w istniejących placówkach został rozstrzygnięty. Wicemarszałek Iwona Krawczyk wraz z dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy Ewą Grzebieniak wręczyły wczoraj promesy beneficjentom konkursu.

[więcej]

Nowa hala serwisowa Kolei Dolnośląskich powstanie do końca tego roku

Dodano: 08-09-2017

W uroczystości zawieszenia wiechy, w której uczestniczył Jerzy Michalak, członek zarządu województwa dolnośląskiego zakończył się kolejny etap budowy hali serwisowej Kolei Dolnośląskich, która powstaje w Legnicy przy ulicy Pątnowskiej. W nowym ośrodku będą wykonywane podstawowe przeglądy pociągów elektrycznych i spalinowych. Własne zaplecze serwisowe, które zostanie uruchomione jeszcze w grudniu tego roku, to dla spółki znaczące oszczędności, a dla społeczności lokalnej kilkadziesiąt nowych...

[więcej]

Dzień Gospodarczy Dolnego Śląska na Astana EXPO 2017

Dodano: 07-09-2017

Dzień Gospodarczy Województwa Dolnośląskiego, zainaugurował w stolicy Kazachstanu oficjalną wizytę Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz przedsiębiorców z naszego regionu na Astana EXPO 2017.

[więcej]