rozmiar czcionki: A | A | A

Święto Kamiennej Góry

Dodano: 15-06-2018

Wicemarszałek Iwona Krawczyk wraz z Burmistrzem Miasta Kamienna Góra Krzysztofem Świątkiem otworzyli tegoroczne Dni Kamiennej Góry. Wspólnie przekazali symbolicznie klucz do miasta dyrektorowi Centrum Kultury w Kamiennej Górze Markowi Dańczakowi.

[więcej]

Duże zmiany w centrum Wlenia

Dodano: 13-06-2018

Już w przyszłym roku centrum Wlenia odzyska swój dawny urok i stanie się miejscem spotkań mieszkańców. Dzięki finansowemu wsparciu marszałka Cezarego Przybylskiego gmina nie tylko zrewitalizuje zabytkowy Rynek miasta, ale stworzy także Punkt Informacji Turystycznej, Klub Integracji Społecznej i Centrum Lokalnych Organizacji Pozarządowych.

[więcej]

Konferencja Innovation Forum Media we Wrocławiu

Dodano: 12-06-2018

Czołowi eksperci i specjaliści z firm przemysłu medialnego z Brandenburgii i Dolnego Śląska łączą siły. Już jutro, 13 czerwca 2018 r. o godz. 14:00 w Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA we Wrocławiu odbędzie się konferencja Innovation Forum Media. Głównymi tematami będą Virtual Reality oraz produkcja gier komputerowych.

[więcej]

Święto filmu, publiczności i reżyserów w Wałbrzychu

Dodano: 11-06-2018

Doroczny Festiwal Reżyserii Filmowej w tym roku zagościł w Wałbrzychu. Była to już 11. edycja wydarzenia. Wicemarszałek Iwona Krawczyk uczestniczyła w uroczystej gali zakończenia festiwalu.

[więcej]

Termomodernizacja jeleniogórskiego "Mechanika"

Dodano: 11-06-2018

W minioną środę Wicemarszałek Iwona Krawczyk, Dyrektor DIP Renata Granowska, Prezydent Miasta Jelenia Góra Marcin Zawiła, Zastępca Prezydenta Miasta Jelenia Góra Jerzy Łużniak oraz Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Mechanik w Jeleniej Górze Piotr Iwaniec uczestniczyli w konferencji prasowej poświęconej projektowi „Modernizacja Centrów Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku-Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Technicznych Mechanik w Jeleniej Górze”.

[więcej]

Wspieramy aktywność osób niepełnosprawnych

Dodano: 11-06-2018

Do 15 czerwca 2018 roku można zgłaszać prace plastyczne i literackie, fotografie, prezentacje muzyczne czy małe formy teatralne do V Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych Galerion 2018.

[więcej]

Ogólnopolski Kongres Młodzieżowych Rad i Sejmików we Wrocławiu

Dodano: 08-06-2018

Najważniejsze w tym roku wydarzenie w świecie polityki młodzieżowej, na którym po raz pierwszy spotkają się młodzi radni reprezentujący wszystkie szczeble polskiej samorządności odbyło się w Hali Stulecia. Z młodymi ludźmi spotkał się członek zarządu Jerzy Michalak.

[więcej]