rozmiar czcionki: A | A | A

Zbliża się IV Dolnośląski Kongres Samorządowy we Wrocławiu

Dodano: 14-11-2017

Już 23 listopada 2017 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się III Dolnośląski Kongres Samorządowy "Samorząd 2018. Partyjny czy bezpartyjny?", którego gospodarzem będzie Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Amerykanie z wizytą w Dolnośląskim Centrum Onkologii

Dodano: 13-11-2017

Przedstawiciele fundacji M.D. Anderson działającej przy jednym z największych na świecie ośrodków onkologicznych w USA - odwiedzili Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu. Z Amerykanami spotkał się Jerzy Michalak, członek zarządu województwa dolnośląskiego, który odpowiada m.in. za ochronę zdrowia w naszym regionie.

[więcej]

Uroczystości z okazji Święta Niepodległości w Bolesławcu

Dodano: 13-11-2017

Marszałek Cezary Przybylski wziął udział w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada, które odbyły się w Bolesławcu. Obchody rozpoczęły się od mszy świętej za Ojczyznę w Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Mikołaja. Po nabożeństwie przedstawiciele władz samorządowych razem z mieszkańcami udali się na bolesławiecki Rynek, gdzie złożyli wieńce i pieśni reprezentacyjnych Wojska Polskiego w wykonaniu miejskiej...

[więcej]

Marsz Niepodległości

Dodano: 13-11-2017

Wicemarszałek Iwona Krawczyk uczestniczyła w obchodach Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości, zorganizowanych przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

[więcej]

Trening z Gwiazdą Siatkówki

Dodano: 08-11-2017

Młodzi sportowcy z klubów siatkarskich z Wrocławia, Milicza, Wałbrzycha i Jawora mieli niesamowitą okazję, by zagrać z wicemistrzem świata i dwukrotnym olimpijczykiem - Łukaszem Kadziewiczem. Trening z gwiazdą siatkówki odbył się w ramach programu pn. „Dolnośląska Akademia Siatkówki. W zajęciach uczestniczyła Wicemarszałek Iwona Krawczyk, wiceprezes DZPS-u Stanisław Łopaciński oraz Burmistrz Jawora Emilian Bera.

[więcej]

Otwarcie odremontowanych sal gimnastycznych

Dodano: 08-11-2017

Wicemarszałek Iwona Krawczyk uczestniczyła w otwarciu odremontowanych sal gimnastycznych w Wilkowie-Osiedlu i Złotoryi. Przedsięwzięcia zostały zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu z budżetu samorządu województwa dolnośląskiego w ramach programu pn. „Poprawa bazy sportowej”.

[więcej]

Oto zwycięskie projekty Dolnośląskich Małych Grantów

Dodano: 08-11-2017

Do pierwszej edycji Dolnośląskich Małych Grantów zgłoszono aż 472 projekty z całego województwa. Komisja wybrała 45 najlepszych, które zostaną dofinansowane łącznie kwotą około 200 tys. złotych.

[więcej]