rozmiar czcionki: A | A | A

Pokaż „swój” Dolny Śląsk i wygraj nagrody!

20.05.2019 09:32

Wydział Promocji Województwa zaprasza uczniów szkół podstawowych wraz z opiekunami do udziału w konkursie: „Dolny Śląsk. Moja okolica - niech i Was zachwyca!”. Wspólnie pokażmy, że na Dolnym Śląsku są nie tylko ciekawe miejsca, ale i mieszkają w nim fantastyczni ludzie!

Kto może wziąć udział?
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ich nauczycieli lub rodziców. Wystarczy zebrać max. 5 osobową ekipę, poprosić o pomoc pełnoletniego opiekuna (nauczyciela lub rodzica) i wykonać zadanie. Może to być klasowa grupa, osiedlowa paczka, skrzyknięta przyjacielska ekipa. To od Was zależy kogo weźmiecie do swojego projektu.


Jakie jest zadanie?
Zadaniem uczestników jest nakręcenie filmu (max 5 minutowego) lub wykonanie prezentacji multimedialnej o tematyce „Dolny Śląsk. Moja okolica – niech i Was zachwyca!” Niech będzie to Wasza miejscowość, najbliższe tereny, okolica którą szczególnie uwielbiacie. Wasz azyl, miejsce z którego czerpiecie inspirację lub w którym najchętniej spędzacie czas. Po prostu miejsce godne polecenia innym osobom.


Terminy i nagrody
Zgłoszenia na konkurs przyjmujemy do 31 lipca 2019 roku. Swoje prace wysyłajcie na adres: promocja@dolnyslask.pl. Szczegółowe wymogi znajdziecie w załączonym regulaminie.


Wybierzemy 3 zwycięskie grupy, których członków nagrodzimy zestawami gadżetów i artykułów sportowych z logo Dolnego Śląska. Będą to produkty, które umilą Wam wolny czas, ułatwią podróżowanie oraz zachęcą do odwiedzania i jeszcze dokładniejszego poznawania Dolnego Śląska. Nie zabraknie również biletów do największych dolnośląskich atrakcji.


Zatem, aparaty, kamery i komputery w dłoń. I… do dzieła!


Regulamin