rozmiar czcionki: A | A | A

Kulturalny Krzeszów: Krze-Show-Time 5

05.07.2018 10:19

W Krzeszowie (gmina Kamienna Góra) odbyła się jubileuszowa edycja imprezy rozrywkowo-kulturalnej, w której wzięła udział wicemarszałek Iwona Krawczyk.

Krze-Show-Time to największa, dwudniowa gminna impreza, organizowana od 2014 roku. Tegoroczna edycja festiwalu rozpoczęła się Nocą Świętojańską. Podczas zabawy uczestnicy pletli wianki z ziół i polnych kwiatów, które zgodnie z tradycją, wieczorną porą puścili na wodzie.

Noc Kupały to święto wody i ognia, słońca i księżyca, płodności i szczęścia, dobrobytu i urodzaju. W tę noc nie mogło również zabraknąć pokazu tancerzy ognia i światła.  Drugi dzień festiwalu był pełen występów zespołów muzycznych. Dwudniowa impreza zakończyła się koncertem Marka Piekarczyka. Ponadto sobota była również świętem Klubu Piłkarskiego LKS Victoria Czadrów. 


Fantastyczna baza sportowa, młodzi uzdolnieni zawodnicy, zaangażowani trenerzy, działacze i mieszkańcy stanowią o Waszej sile. Gratuluję pięknego jubileuszu – powiedziała wicemarszałek Iwona Krawczyk i z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia klubu przekazała zawodnikom podwójny komplet strojów piłkarskich.