rozmiar czcionki: A | A | A

Przyznano nagrody IX Forum Energetycznego!

Dodano: 23-01-2015

Podczas uroczystej gali nagrodzono najlepsze firmy i instytucje w polskim sektorze energetycznym. Nagrody przyznano w trzech kategoriach: inwestycja roku w sektorze energetycznym, firma roku w sektorze energetycznym oraz instytucja roku w sektorze energetycznym.

[więcej]

W Karpaczu rozpoczęło się IX Forum Energetyczne

Dodano: 23-01-2015

22 stycznia Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, otworzył w Karpaczu IX Forum Energetyczne. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Dolnośląskiego i Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.

[więcej]

Narodowe Forum Muzyki zostanie otwarte 4 września 2015 roku!

Dodano: 22-01-2015

Miłośnicy muzyki jeszcze tej jesieni zasiądą w największej sali koncertowej w Polsce! Narodowe Forum Muzyki – najnowocześniejszy w tej części Europy wielofunkcyjny obiekt koncertowy – wygląda z dnia na dzień coraz bardziej imponująco. Jego otwarcie planowane jest na 4 września.

[więcej]

Konferencja "Skreśleni" w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego

Dodano: 22-01-2015

Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Cezary Przybylski wziął udział w Uroczystym przekazaniu Oświadczenia dotyczącego odbierania tytułów naukowych przez Śląski Uniwersytet im. Fryderyka Wilhelma we Wrocławiu (Schlesische Friedrich-Wilhelms-Universität zu Breslau) w latach 1933–1945.

[więcej]

Wizyta przedstawicieli Norweskiego Ministerstwa Zdrowia na Dolnym Śląsku

Dodano: 20-01-2015

Jerzy Michalak, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego spotkał się 20 stycznia br. z delegatami Norweskiego Ministerstwa Zdrowia, którzy na Dolny Śląsk przybyli w ramach polsko-norweskiej współpracy w zakresie ochrony zdrowia.

[więcej]

Marszałek Województwa Dolnośląskiego na spotkaniu noworocznym Związku Pracodawców "Polska...

Dodano: 20-01-2015

19 stycznia br. Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Cezary Przybylski wziął udział w spotkaniu noworocznym, zorganizowanym przez Związek Pracodawców „Polska Miedź” w Lubinie.

[więcej]

XIII Ekumeniczne Spotkanie Noworoczne

Dodano: 19-01-2015

W niedzielę 11 stycznia br. w Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego odbyło się XIII Ekumeniczne Spotkanie Noworoczne z koncertem kolęd i pieśni, zorganizowane przez Stowarzyszenie Prawosławne im. Świętych Apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu, w którym udział wzięła Ewa Mańkowska, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]