rozmiar czcionki: A | A | A

Wizyta Przewodniczącego Rady Obwodu Dniepropietrowskiego na Dolnym Śląsku

Dodano: 17-12-2014

Z kilkudniową wizytą na Dolnym Śląsku przebywa Przewodniczący Rady Obwodu Dniepropietrowskiego na Ukrainie, Eugen Udod. Dzisiaj, dyplomata zostanie przyjęty przez Cezarego Przybylskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Pomagamy odbudować Zamek Książ!

Dodano: 17-12-2014

W ubiegłym tygodniu, na skutek pożaru spłonęła część dachu jednego z najpiękniejszych zamków w Europie - dolnośląskiej perły architektury - Zamku Książ. O możliwościach pomocy finansowej, koniecznej dla szybkiej odbudowy Zamku mówił na specjalnej konferencji prasowej Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Dolny Śląsk podczas akcji „Zimowy Narodowy”

Dodano: 16-12-2014

Jeśli zima, to na Dolnym Śląsku: aktywnie, na sportowo lub wypoczynkowo – o tym wszystkim przekonywaliśmy mieszkańców (nie tylko) Warszawy podczas akcji „Zimowy Narodowy” na lodowisku Stadionu Narodowego.

[więcej]

Cezary Przybylski Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego!

Dodano: 16-12-2014

15 grudnia br., podczas wznowionej Sesji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego V kadencji, zdecydowaną większością zdobytych głosów, Cezary Przybylski został ponownie wybrany Marszałkiem Dolnego Śląska!

[więcej]

Wspólne kolędowanie

Dodano: 15-12-2014

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka z Chojnowa gościli dziś w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Dzieci zaśpiewały kolędy i pastorałki specjalnie dla członków zarządu województwa.

[więcej]

Projekt „Razem w pełni sprawni”. Budowanie społeczeństwa otwartego.

Dodano: 12-12-2014

Projekt „Razem w pełni sprawni”, to próba zmiany świadomości społecznej na temat niepełnosprawności, likwidowanie uprzedzeń i stereotypów, uwrażliwianie nauczycieli i uczniów na obecność i potrzeby osób z niepełnosprawnością, budowanie społeczeństwa otwartego, bez barier.

[więcej]

Koleje Dolnośląskie: będziemy jeździć częściej i szybciej!

Dodano: 11-12-2014

W najbliższy piątek Koleje Dolnośląskie zapraszają na bezpłatny przejazd promocyjny nowym pociągiem Impuls 36WE na trasie Wrocław Główny – Wałbrzych – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna.

[więcej]