rozmiar czcionki: A | A | A

Członek Zarządu Województwa Tymoteusz Myrda

Urodził się w 1976 roku w Żarach. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu Prawa Bankowego oraz Prawa Inwestycyjnego. Aplikację radcowską zdobył w 2012 roku.

Doświadczony samorządowiec i menedżer. Radny wojewódzki trzech kadencji, radca prawny z wykształceniem ekonomicznym i tytułem MBA.

W latach 2002-2006 pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Prezydenta w Urzędzie Miejski m w Lubinie. W latach 2006-2010 był radnym Powiatu Lubińskiego. Od 2007 roku pracował w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji jako Prokurent.

W latach 2010-2012 pełnił funkcję sekretarza w Starostwie Powiatowym w Lubinie. Od lipca 2013 roku radca prawny. W zarządzie województwa dolnośląskiego zasiada już po raz drugi.

Członek Zarządu Województwa Michał Bobowiec

Urodził się we Wrocławiu w 1971 roku. Żonaty, ojciec trójki dzieci. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem. Samorządowiec, menedżer spółek prawa handlowego. Zasiadał między innymi w zarządzie spółki Stadion Wrocław. Był także prezesem piłkarskiego Śląska Wrocław.

Od ośmiu lat pełni funkcję radnego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, pracował w Komisji Budżetu i Finansów oraz przewodniczył Komisji Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu. Wybrany na kolejną kadencję z listy Bezpartyjnych Samorządowców.