rozmiar czcionki: A | A | A

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Departament Rozwoju Społecznego i Rynku Pracy

Wydział Sportu


ul. Walońska 3-5

50-413 Wrocław

tel. 71/770 41 06


Kontakt i kompetencje

lp

nazwisko

nr pokoju

tel.

e-mail

kompetencje

1

Paulina Gibek

331

71/770-42-86

paulina.gibek@dolnyslask.pl

otwarte konkursy ofert, programy sportu powszechnego "Sprawny Dolnoślązaczek”, "Umiem pływać", współpraca z  dolnośląskimi związkami sportowymi, gminami i organizacjami pozarządowymi w zakresie szkolenia, upowszechniania i popularyzacji sportu

2

Jadwiga Marciniec

331

71/770-41-05

jadwiga.marciniec@dolnyslask.pl

Program Rozwoju Bazy Sportowej, współpraca z Ministerstwem Sportu i Turystyki w zakresie inwestycji sportowych na Dolnym Śląsku

3

Agnieszka Krochmalna

331

71/770-42-86

agnieszka.krochmalna@dolnyslask.pl

urlop macierzyński

4

Marcelina Zegan-Jóźwiak

331

71/770-42-86

marcelina.zegan@dolnyslask.pl

współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego i organizacjami pozarządowymi realizującymi zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu,
otwarte konkursy ofert

5

Agnieszka Rosiek

329

71/770-41-06

agnieszka.rosiek@dolnyslask.pl

urlop macierzyński

6

Joanna Imiela

329

71/770-41-06

joanna.imiela@dolnyslask.pl

stypendia i nagrody sportowe, oferty w trybie pozakonkursowym 19a, opinie w sprawie przyznania patronatu, opinie w sprawie przyznania odznaki "Za zasługi dla Sportu"

7

Marek Kaczyński

329

71/770-41-03

marek.kaczynski@dolnyslask.pl

prowadzenie spraw, informacja, instruktaż i wyjaśnienia dotyczące procedury przyznawania dotacji w trybie art. 19a,
nagrody sportowe,
otwarte konkury ofert

8

Dominik Kamiński

329

71/770-41-03

dominik.kaminski@dolnyslask.pl

współpraca z organizacjami pozarządowymi realizującymi zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu,
oferty w trybie art. 19a,
procedura składania ofert w konkursach dla organizacji pozarządowych z zakresu kultury fizycznej i sportu

9

Waldemar Łuczak

428

71/770-42-87

waldemar.luczak@dolnyslask.pl

współpraca z Ministerstwem Sportu i Turystyki, jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie realizacji projektów dotyczących szkolenia, sportu powszechnego oraz sportu dzieci i młodzieży,
oferty w trybie art. 19a

10

Jerzy Pasieka

428

71/770-41-04

jerzy.pasieka@dolnyslask.pl

programy rozbudowy infrastruktury sportowej na Dolnym Śląsku finansowane z budżety Województwa Dolnośląskiego, w tym  program budowy małych przyszkolnych krytych pływalni "Dolnośląski Delfinek";