rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie opłatkowe i noworoczne

Dodano: 30-12-2011

28 grudnia br., po ostatniej w tym roku sesji, w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego odbyło się opłatkowe i noworoczne jednocześnie. Z Radnymi i Zarządem Województwa Dolnośląskiego spotkali się przedstawiciele kościołów i związków wyznaniowych, Wojewoda Dolnośląski, przedstawiciele Senatu i Sejmu RP, Wojska. Policji, GOPR-u, Straży Pożarnej i samorządowców z Dolnego Śląska. Atmosfera minionych Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2012 Roku udzieliła się wszystkim. Było...

[więcej]

XVIII sesja Sejmiku Województwa

Dodano: 30-12-2011

Za nami XVIII, ostatnia w tym roku, sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Obrady otworzyły informacje i komunikaty przewodniczącego sejmiku Jerzego Pokoja i marszałka Rafała Jurkowlańca. W posiedzeniu uczestniczyli członkowie zarządu województwa.

[więcej]

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I DO SIEGO ROKU 2012!

Dodano: 23-12-2011

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim Dolnoślazakom przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, by spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

[więcej]

Delegacja z Ukrainy z Obwodu Dniepropietrowskiego

Dodano: 13-12-2011

Dziś gościem w Sejmiku Województwa był Eugenij Udod - Przewodniczący Dniepropietrowskiej Rady Obwodowej. Honory gospodarza pełniła Grażyna Malczuk - Wiceprzewodnicząca Sejmiku i Jacek Pilawa - Przewodniczący Komisji Współpracy Zagranicznej. Obwód Dniepropietrowski tak jak Dolny Śląsk jest członkiem Zgromadzenia Regionów Europy – AER. *Obwód to na Ukrainie odpowiednik naszego województwa.

[więcej]

XVII Sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 09-12-2011

Za nami XVII, przedostatnia w tym roku, sesja Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Obrady otworzyły informacje i komunikaty Przewodniczącego Sejmiku Jerzego Pokoja i Marszałka Województwa Rafała Jurkowlańca. W posiedzeniu wraz z Radnymi Województwa uczestniczyli członkowie Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu na wreczęniu nagród dla najlepszych sportowców...

Dodano: 07-12-2011

6 grudnia 2011 r. w ramach swojego kolejnego posiedzenia Komisja Rozwoju Turystyki, Rekreacji i Sportu Sejmiku Województwa Dolnośląskiego gościła na gali pn. "Sportowe Nagrody Dolnego Śląska".

[więcej]

Wyjazdowe posiedzenie 3 Komisji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Dodano: 01-12-2011

30 listopada w Krośnicach odbyło się wyjazdowe wspólne posiedzenie Komisji Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki, Komisji Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich. Głównym tematem posiedzenia były koncepcje rozwoju Spółki "Stawy Milickie".

[więcej]