rozmiar czcionki: A | A | A

„Lekcje wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” wracają po raz kolejny!

05.09.2017 09:08

Przewodniczący Sejmiku Paweł Wróblewski, Radni Województwa Dolnośląskiego oraz pracownicy Kancelarii Sejmiku serdecznie zapraszają wszystkie chętne szkoły do udziału w kolejnym roku szkolnym z cieszącymi się niesłabnącym zainteresowaniem „Lekcjami wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”.

Wzorem ubiegłych lat możemy dziś Państwu zaproponować kilkanaście nowych terminów zajęć, w trakcie których uczniowie dolnośląskich szkół wezmą udział w wykładzie multimedialnym z zakresu wiedzy o samorządzie terytorialnym w Polsce. Semestr zimowy roku szkolnego 2017/2018 rozpoczniemy już 14 września, a planujemy zakończyć go lekcjami w dniu 15 grudnia.

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, w tym z harmonogramem lekcji w rozpoczętym dziś nowym semestrze szkolnym. A chętnych do udziału w zajęciach prosimy o kontakt pod numerem telefonu (071) 340-64-29 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: tomasz.juskowiak@dolnyslask.pl, celem wyboru ich konkretnego terminu.

Przypominamy, że udział w lekcji jest oczywiście nieodpłatny.

(KSD-TJ)