rozmiar czcionki: A | A | A

Aktualne terminy warsztatów

Dodano: 17-03-2011

W dniu 15 marca 2011 r. zostały rozesłane informacje e-mail do wszystkich placówek i nauczycieli uczestniczących w projekcie.

[więcej]

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERET NA WYKONANIE ZAMÓWIENIA.

Dodano: 02-03-2011

WYKONYWANIE OBOWIĄZKÓW I ZADAŃ ASYSTENTA DS. ORGANIZACJI KONFERENCJI I SZKOLEŃ.

[więcej]

Przyjęte zgłoszenia szkół specjalnych i poradni pedagogiczno-psychologicznych.

Dodano: 15-02-2011

Uprzejmie informujemy, iż do udziału w konferencjach zakwalifikowano nauczycieli szkół specjalnych i poradni pedagogiczno-psychologicznych jako specjalistów w naszym projekcie. W załączniku podano listę placówek, liczbę osób i termin konferencji.

[więcej]

Lista uczestników projektu „Razem w pełni sprawni”

Dodano: 10-02-2011

Przedstawiamy listę szkół i ilości uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Razem w pełni sprawni” wraz z terminami konferencji i warsztatów.

[więcej]

Trwa nabór przedszkoli i szkół do udziału w projekcie

Dodano: 12-01-2011

Informujemy, że zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane będą aż do wykorzystania wszystkich miejsc. Decyduje wyłącznie kolejność wpływu zgłoszeń. Ogłoszenie o zakończeniu naboru zamieścimy w Aktualnościach niezwłocznie po przyjęciu wymaganej liczby osób.

[więcej]

Program konferencji i warsztatów

Dodano: 07-01-2011

Przedstawiamy programy konferencji i warsztatów, które będą realizowane przez specjalistów Fundacji „Promyk Słońca”. Programy te, po konsultacjach z uczestnikami oraz Saksońskim Instytutem Oświatowym koordynującym udział specjalistów saksońskich w projekcie, mogą jeszcze ulec korektom, ale z pewnością -jedynie w celu wprowadzenia zmiany na lepsze. Program konferencji „Razem w pełni sprawni” Program warsztatów „Razem w pełni sprawni”

[więcej]

Terminy konferencji i warsztatów

Dodano: 07-01-2011

Zostały ustalone terminy najbliższych działań w projekcie. Projekt rozpoczyna się konferencją programową z udziałem specjalistów, ekspertów oraz pedagogów polskich i niemieckich, w terminie 4 lub 5 marca 2011 r. - do wyboru, W ramach projektu odbędzie się m.in. cykl 3 dwudniowych warsztatów dla kadry pedagogicznej, prowadzone przez specjalistów oraz działania pilotażowe na terenie szkół uczestniczących w projekcie. Warsztaty będą realizowane z zastosowaniem nowatorskich elementów metody...

[więcej]