rozmiar czcionki: A | A | A

Zaproszenie na konferencję

01.02.2012 10:18

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO - WYDZIAŁ DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH oraz STOWARZYSZENIE „FRAUEN AUF DEM WEG NACH EUROPA” e.V. Z GÖRLITZ wraz z FUNDACJĄ PROMYK SŁOŃCA we współpracy z KURATORIUM OŚWIATY WE WROCŁAWIU i SAKSOŃSKIM INSTYTUTEM OŚWIATOWYM w RADEBEUL zapraszają nauczycieli, pedagogów oraz dyrektorów szkół i przedszkoli do udziału w konferencji podsumowującej projekt RAZEM W PEŁNI SPRAWNI, która odbędzie się w Wojcieszycach k. Jeleniej Góry w Hotelu Jan.


Celem konferencji będzie przedstawienie wypracowanych wspólnie przez uczestników projektu metod wprowadzania tematyki niepełnosprawności do szkół ogólnodostępnych. Wezmą w niej udział polscy i saksońscy specjaliści z zakresu edukacji oraz rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych. W ramach konferencji zostały także zaplanowane prezentacje szkół uczestniczących w projekcie oraz podsumowanie konkursów organizowanych w szkołach. Program konferencji przesyłamy w załączeniu.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: emilia.gryszkiewicz@dolnyslask.pl lub fax: 071 / 770 41 47 w terminie do dnia 14 lutego 2012 r. W zgłoszeniu należy podać:
1. Nazwę placówki i miejscowość
2. Ilość zgłaszanych osób oraz ich imiona i nazwiska
3. Proponowaną datę uczestnictwa (1 lub 2 marca 2012 r. do wyboru)
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość proponowania innego niż zgłoszony termin konferencji, a także zmniejszenia ilości osób z danej szkoły zakwalifikowanych do udziału w konferencji. Ostateczną ilość osób Organizatorzy potwierdzą najpóźniej do dnia 24 lutego 2012 r.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy nie pokrywają jednak kosztów przejazdów.


Program konferencji