rozmiar czcionki: A | A | A

Ogłoszenie o udzielenie zamówienia na usługi promocyjno-informacyjne

26.07.2011 13:50

Zamówienie na publikację cyklu artykułów w ramach Projektu „Razem w pełni sprawni”

W związku z realizacją Projektu „Razem w pełni sprawni”  Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zamierza zlecić publikację cyklu artykułów dotyczących uwrażliwiania dzieci i młodzieży szkolnej na potrzeby osób niepełnosprawnych. W załączniku zamieszczono szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Oferty, uwzględniające cenę netto, podatek VAT i wartość brutto na ww. usługę należy nadsyłać w wersji elektronicznej na adres: razemwpelnisprawni@dolnyslask.pl  do dnia 29.07.2011 r.

Ewentualne zapytania należy kierować pod numer telefonu 71 770 41 56. Na  stronie internetowej projektu są dostępne informacje o dotychczasowych działaniach w ramach Projektu.

 szczegółowy opis przedmiotu zamówienia


Zamówienie na realizację reportażu telewizyjnego w ramach Projektu „Razem w pełni sprawni” 

W związku z realizacją Projektu „Razem w pełni sprawni”  Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zamierza zlecić realizację reportażu telewizyjnego dotyczącego tematyki osób niepełnosprawnych. W załączniku zamieszczono szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Oferty, uwzględniające cenę netto, podatek VAT i wartość brutto na ww. usługę należy nadsyłać w wersji elektronicznej na adres razemwpelnisprawni@dolnyslask.pl  do dnia 29.07.2011 r.

Ewentualne zapytania należy kierować pod numer telefonu 71 770 41 56. Na stronie internetowej projektu są dostępne informacje o dotychczasowych działaniach w ramach Projektu.

szczegółowy opis przedmiotu zamówienia