rozmiar czcionki: A | A | A

Twój e-PIT od 15 lutego 2019 r. elektronicznie na Portalu Podatkowym podatki.gov.pl

Dodano: 14-02-2019

Aby uzyskać dostęp do swojego zeznania podatkowego za 2018 r., przygotowanego w ramach usługi Twój e-PIT, nie trzeba składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego – zeznanie będzie wystawione automatycznie i bezpłatnie dla wszystkich podatników, którzy rozliczają się na formularzach PIT-37 i PIT-38.

[więcej]

Ogłoszenie otwartego konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. „Dolnośląskie Małe...

Dodano: 04-02-2019

W dniu 29 stycznia 2019 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę nr 302/VI/19 w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. „Dolnośląskie Małe Granty”.

[więcej]

W dniu dzisiejszym wicemarszałek Marcin Krzyżanowski spotkał się z organizacjami pozarządowymi...

Dodano: 25-01-2019

Podczas spotkania wicemarszałek Marcin Krzyżanowski podsumował konsultacje w sprawie zadań planowanych do konkursu z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami w 2019 r.

[więcej]

VIII posiedzenie Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji

Dodano: 25-01-2019

23 stycznia br. we Wrocławiu odbyło się ósme posiedzenie Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji.

[więcej]

Uwaga! Rekrutacja na spotkanie w dniu 25 stycznia br. została zakończona

Dodano: 24-01-2019

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie z Państwa strony udziałem w spotkaniu z Wicemarszałkiem Marcinem Krzyżanowskim, które odbędzie się już jutro tj. 25 stycznia br. Niestety ze względu na brak wolnych miejsc rekrutacja została zakończona.

[więcej]

Briefing wicemarszałka Marcina Krzyżanowskiego - Samorząd Dolnego Śląska walczy z wykluczeniem...

Dodano: 16-01-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego wspiera działania związane z integracją społeczną oraz aktywizacją społeczeństwa obywatelskiego. W tym roku powalczyć można o niemal pół miliona złotych, to o 390 tys. złotych więcej niż w roku ubiegłym. Dziś wicemarszałek Marcin Krzyżanowski zachęcał organizacje pozarządowe do składania wniosków o dotacje.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju...

Dodano: 16-01-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2019 r. oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]