rozmiar czcionki: A | A | A

XI edycja Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji "Białe Noce"

Dodano: 18-02-2019

Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań kulturą i historią rosyjską oraz popularyzowanie wiedzy o Rosji.

[więcej]

Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe podejście do edukacji, kwalifikacji i rynku pracy

Dodano: 14-02-2019

W dniu 13 lutego 2019 r. w Wałbrzychu odbyło się drugie spotkanie regionalne w ramach projektu pt. „Włączenie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK poprzez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

[więcej]

Nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa...

Dodano: 06-02-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego w 2019 r.

[więcej]

FERIE Z TEATREM POLSKIM WE WROCŁAWIU

Dodano: 05-02-2019

Jak spędzić twórczo i kreatywnie czas z dziećmi we Wrocławiu? Propozycji jest wiele, jednak nasza jest wyjątkowa. Tylko w Teatrze Polskim we Wrocławiu można spotkać śpiewającą żyrafę, słonia muzyka i niesfornego lwa.

[więcej]

Zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym na znaczek XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny...

Dodano: 04-02-2019

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Przebiega on pod hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego: "Wstańcie, chodźmy!"

[więcej]

Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe podejście do edukacji, kwalifikacji i rynku pracy

Dodano: 25-01-2019

W dniu 23 stycznia 2019 r. we Wrocławiu odbyło się pierwsze spotkanie regionalne w ramach projektu pt. „Włączenie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK poprzez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

[więcej]

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory"

Dodano: 24-01-2019

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym ogłasza III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory"

[więcej]