rozmiar czcionki: A | A | A

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju...

Dodano: 31-01-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2018 roku, w tym na wsparcie zadań publicznych finansowanych ze środków pochodzących ze źródeł zewnętrznych i realizowanych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

[więcej]

Ruszył nabór wniosków do X edycji programu „Patriotyzm Jutra"

Dodano: 25-01-2018

Muzeum Historii Polski ogłosiło nabór wniosków do X edycji ogólnopolskiego programu grantowego „Patriotyzm Jutra”, skierowanego do organizacji pozarządowych i samorządowych instytucji kultury.

[więcej]

Aktualny wykaz OPP uprawnionych do 1%

Dodano: 25-01-2018

W Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów opublikowano zaktualizowany wykaz organizacji pożytku publicznego (OPP) uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2017.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia...

Dodano: 11-01-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia i animacji Dolnośląskich Punktów Doradczych tworzących Dolnośląską Sieć Doradztwa Pozarządowego w 2018 r.

[więcej]

Nabory w ramach Funduszy Europejskich w 2018 roku

Dodano: 09-01-2018

Nowy rok to nowe plany i pomysły. Zacznij je realizować już teraz i zapoznaj się ze styczniową ofertą prawie 200 naborów unijnych!

[więcej]

Harmonogram otwartych konkursów ofert na 2018 r.

Dodano: 04-01-2018

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego na 2018 r.

[więcej]