rozmiar czcionki: A | A | A

Dolnośląskie organizacje pozarządowe na szkoleniu z RODO w Legnicy

Dodano: 06-09-2018

5 września br. zostało zorganizowane wspólnie przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Urząd Ochrony Danych Osobowych oraz Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, szkolenie z cyklu „Gotowi na RODO" skierowane do dolnośląskich organizacji pozarządowych.

[więcej]

Ruszył nabór wniosków w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty!

Dodano: 04-09-2018

Masz pomysł na ciekawą inicjatywę społeczną? Chcesz razem z mieszkańcami zorganizować wydarzenie kulturalne lub sportowe? A może działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży?

[więcej]

Nabór wniosków do programu Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw

Dodano: 04-09-2018

Macie pomysł na ciekawą inicjatywę społeczną? Szukacie na nią funduszy i dodatkowego wsparcia? Skorzystajcie z mikrograntu w wysokości do 5000 zł! 1 września 2018 rozpoczyna się nabór wniosków do programu Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw.

[więcej]

VII Edycja konkursu „zDolne NGO” – posiedzenie Kapituły Oceniającej

Dodano: 03-09-2018

W dniu 31 sierpnia br. o godz. 11.00 u Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego przy ulicy Walońskiej 3-5 we Wrocławiu, odbyło się posiedzenie Kapituły Oceniającej zgłoszenia organizacji pozarządowych, które wpłynęły na VII Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej najaktywniej działania na rzecz społeczności lokalnych w 2017 r. (organizacje liderskie w danej społeczności).

[więcej]

Konkursy dla organizacji pozarządowych - wrzesień 2018

Dodano: 30-08-2018

Konkursy dla organizacji pozarządowych - wrzesień 2018 [plik]

[więcej]

Nowa ustawa o imprezach turystycznych – ważne zmiany dla NGO!

Dodano: 30-08-2018

1 lipca 2018 roku weszła w życie ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Nowe przepisy dotyczą również organizacji pozarządowych, gdyż wpływają na działalność nie tylko w zakresie turystyki, ale również rekreacji, sportu i wypoczynku.

[więcej]

Rozstrzygnięcie II naboru na otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego...

Dodano: 23-08-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w dniu 22 sierpnia 2018 r. podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia II naboru na otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia i animacji Dolnośląskich Punktów Doradczych tworzących Dolnośląską Sieć Doradztwa Pozarządowego w 2018 r.

[więcej]