rozmiar czcionki: A | A | A

Zaproszenie do udziału w seminarium pt. System zlecania zadań publicznych w Polsce. Problemy i...

Dodano: 04-12-2017

Przewodniczący Komitetu ds. Pożytku Publicznego zaprasza do udziału w seminarium pt. System zlecania zadań publicznych w Polsce. Problemy i propozycje zmian. Seminarium odbędzie się 12 grudnia 2017 roku w siedzibie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w godzinach 13.30 – 16:00.

[więcej]

1% podatku dla OPP

Dodano: 01-12-2017

Nie znamy jeszcze listy organizacji pożytku publicznego (OPP), które będą mogły ubiegać się o 1% przy rozliczeniach podatkowych za 2017 r. Te OPP, które sprawozdają się na czas, raczej znajdą się na liście organizacji uprawnionych do przyjmowania 1% podatku dochodowego. Niebawem będą mogły rozpocząć „kampanię jednoprocentową”.

[więcej]

Spotkanie dla organizacji pozarządowych z powiatu lubińskiego

Dodano: 30-11-2017

30 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Lubinie odbyło się spotkanie dla organizacji pozarządowych z powiatu lubińskiego.

[więcej]

III Ogólnopolskie Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego

Dodano: 23-11-2017

Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki gminnych, powiatowych i wojewódzkich rad działalność pożytku publicznego na Konferencję RDPP, która odbędzie się 1 grudnia 2017 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (Sala nr 7).

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia i animacji...

Dodano: 22-11-2017

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia i animacji Dolnośląskich Punktów Doradczych tworzących Dolnośląską Sieć Doradztwa Pozarządowego w 2018 r. oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

PRACA DLA DORADCY W REGIONALNYM PUNKCIE DORADCZYM DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH (WROCŁAW)

Dodano: 17-11-2017

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Departament Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD) zwraca się z prośbą o wycenę zadań doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych.

[więcej]

Szkolenie w zakresie dotacji na zabytki

Dodano: 16-11-2017

Szkolenie w zakresie dotacji z budżetu Województwa Dolnośląskiego na prace remontowe i konserwatorskie przy zabytkach. Wydział Kultury UMWD zaprasza właścicieli obiektów zabytkowych z Dolnego Śląska na szkolenie, które odbędzie się 5 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 we Wrocławiu, ul. Walońska 3-5, piętro I sala konferencyjna nr 122.

[więcej]