rozmiar czcionki: A | A | A

Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych

Dodano: 15-09-2017

W dniu 5 października 2017 r., we Wrocławiu przy ulicy Dobrzyńskiej 21/23 odbędzie się Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych, którego organizatorem jest Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego

[więcej]

Tytuł „zDolne NGO” za 2016 r. przyznany!

Dodano: 13-09-2017

12 września br. podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Sali Królewskiej w Akademii Rycerskiej w Legnicy, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego dr Tadeusz Samborski wręczył Towarzystwu Miłośników Ziemi Złotoryjskiej tytuł „zDolne NGO”. Tegoroczna edycja konkursu dedykowana była dolnośląskim organizacjom pozarządowym, które prowadzą działania na rzecz propagowania idei dolnośląskiego regionalizmu. W Gali udział wzięli przedstawiciele dolnośląskich organizacji pozarządowych, Dolnośląskiej...

[więcej]

Zapraszamy na Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2017

Dodano: 13-09-2017

W imieniu organizatorów Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych zapraszamy wszystkie dolnośląskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firmy odpowiedzialne społecznie do wzięcia udziału w VI Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2017, które odbędą się 7 października we Wrocławiu na terenie Zajezdni Dąbie w godzinach 11-17.

[więcej]

Cykl Warsztatów "Śladami Wrocławskich Spółdzielni Socjalnych"

Dodano: 13-09-2017

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają na unikatowy, bezpłatny cykl warsztatów z zakresu przygotowania i prowadzenia działalności ekonomicznej w organizacjach pozarządowych. Cykl będzie połączony z wizytami studyjnymi m.in. we wrocławskich spółdzielniach socjalnych.

[więcej]

„Łatwo znaczy prosto, czyli informacja łatwa do zrozumienia” – polsko-niemieckie warsztaty „tekstu...

Dodano: 05-09-2017

Stowarzyszenie im. Richarda Straussa zaprasza do udziału w warsztatach edukacyjnych dotyczących „języka łatwego”. Ktoś zapyta, co to takiego? To prostsza forma komunikacji, mniej skomplikowana i bardziej zrozumiała.

[więcej]

"zDolny Śląsk Lokalnie" - nabór wniosków

Dodano: 04-09-2017

Na stronie internetowej https://zdolnyslasklokalnie.pl/ogloszenia.html ogłoszony został nabór wniosków w konkursie "zDolny Śląsk Lokalnie".

[więcej]

Pierwsze posiedzenie Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji

Dodano: 04-09-2017

1 września br. odbyło się pierwsze posiedzenie Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji, która została powołana 10 lipca br. na trzyletnią kadencję, przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]