rozmiar czcionki: A | A | A

Zgłoś wniosek do IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk

Dodano: 01-04-2019

Od 1 do 14 kwietnia br. na stronie na stronie www.aktywny.dolnyslask.pl  w zakładce „Zgłoś wniosek” dostępny jest formularz on-line, który umożliwia składanie wniosków do budżetu. Przypominamy, że w tegorocznej odsłonie Aktywnego Dolnego Śląska wnioski składać można w ramach siedmiu dziedzin tematycznych: •sport, •turystyka, •kultura, •działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, •działania na rzecz seniorów, •rozwój społeczeństwa obywatelskiego, •rozwój rzemiosła, w podziale na...

[więcej]

Spotkanie Wicemarszałka Marcina Krzyżanowskiego z mieszkańcami subregionu legnickiego dotyczące IV...

Dodano: 29-03-2019

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski, Agnieszka Kowol – Zastępca Dyrektora Wydziału Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Mateusz Makarewicz – Koordynator projektu, spotkali się dzisiaj na Zamku Piastowskim w Legnicy z mieszkańcami subregionu legnickiego, aby przedstawić założenia IV edycji Budżetu Obywatelskiego "Aktywny Dolny Śląsk".

[więcej]

Kolejne dwa spotkania na temat Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego przed nami – Wałbrzych (4.04)...

Dodano: 28-03-2019

Chcąc przybliżyć tegoroczną edycję Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywnego Dolnego Śląska, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie, którego głównym celem będzie zaznajomienie ze szczegółami przebiegu przedsięwzięcia, jego tematyką, możliwościami jakie daje, czy zasadami uczestnictwa.

[więcej]

Startuje kolejna edycja "Aktywnego Dolnego Śląska"

Dodano: 27-03-2019

Przed nami IV edycja dolnośląskiego budżetu obywatelskiego „Aktywny Dolny Śląsk”. Po sukcesie trzech poprzednich edycji, w tym roku program został rozszerzony i obejmie nie tylko projekty sportowe, turystyczne i kulturalne, ale również wspierające działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, działania na rzecz seniorów i rozwój rzemiosła. Szczegóły programu przedstawili dziś podczas konferencji prasowej marszałek Cezary Przybylski oraz wicemarszałek...

[więcej]

e-Sprawozdanie finansowe za 2018 rok – podpisz dokument elektronicznie za pomocą podpisu...

Dodano: 26-03-2019

Od 1 października 2018 r. przepisy ustawy o rachunkowości zobowiązują do sporządzania sprawozdań finansowych w formie elektronicznej.

[więcej]

Strzegom: Prelekcja z nowych wzorów ofert w otwartych konkursach ofert oraz w trybie...

Dodano: 22-03-2019

W dniu 20 marca br. w Urzędzie Miasta w Strzegomiu odbyła się prelekcja z nowych wzorów ofert w otwartych konkursach ofert oraz w trybie pozakonkursowym (art. 19a).

[więcej]

Ministerstwo Finansów - bezpłatna aplikacja e-Sprawozdania Finansowe dla podmiotów sporządzających...

Dodano: 22-03-2019

Na stronie internetowej Ministerstwa Finansów ukazała się bezpłatna aplikacja e-Sprawozdania Finansowego dla podmiotów sporządzających sprawozdania zgodnie między innymi z załącznikiem nr 6 do ustawy o rachunkowości.

[więcej]