rozmiar czcionki: A | A | A

Strzelin [4 grudnia] – Prelekcja pn. Oferty konkursowe i małe granty - wzory ofert i sprawozdań

Dodano: 21-11-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD wraz ze Starostwem Powiatowym w Strzelinie zapraszają przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na spotkanie informacyjne pt. „Oferty konkursowe i małe granty - wzory ofert i sprawozdań”, które odbędzie się 4 grudnia br. w godz. 15.00-18.00, w sali obrad Starostwa Powiatowego w Strzelinie, ul. Kamiennej 10.

[więcej]

Wałbrzych [27 listopada] – Prelekcja pn. Oferty konkursowe i małe granty - wzory ofert i...

Dodano: 21-11-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD wraz z Urzędem Miejskim w Wałbrzychu zapraszają przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na spotkanie informacyjne pt. „Oferty konkursowe i małe granty - wzory ofert i sprawozdań”, które odbędzie się 27 listopada br. o godz. 10.00, w Sali nr 26 Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, pl. Magistracki 1.

[więcej]

Po prelekcji w Brzegu Dolnym - „Jak pozyskać i rozliczyć dotację przez organizacje pozarządowe”...

Dodano: 15-11-2018

13 listopada br. w Brzegu Dolnym w budynku Kompleksu Hotelowo-Sportowego przy ul. Wilczej 8 odbyła się prelekcja pt. „Jak pozyskać i rozliczyć dotację przez organizacje pozarządowe”. Prelekcję wygłosił pan Artur Gluziński. Dotyczyła ona takich kwestii jak: kwalifikowalność wydatków w ramach realizowanych projektów, prawidłowe opisywanie dokumentów finansowo-księgowych, odpłatna i nieodpłatna działalność organizacji pożytku publicznego.Prelekcja została zorganizowana przez Wydział Współpracy z...

[więcej]

Po prelekcji w Kłodzku - „Jak pozyskać i rozliczyć dotację przez organizacje pozarządowe”

Dodano: 15-11-2018

9 listopada br., w Kłodzku w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Okrzei 1 odbyła się prelekcja pt. „Jak pozyskać i rozliczyć dotację przez organizacje pozarządowe”.Prelekcję wygłosił  pan Artur Gluziński. Dotyczyła ona takich kwestii jak: kwalifikowalność wydatków w ramach realizowanych projektów, prawidłowe opisywanie dokumentów finansowo-księgowych, odpłatna i nieodpłatna działalność organizacji pożytku publicznego.Prelekcja została zorganizowana przez Wydział Współpracy z...

[więcej]

Kolejne nowe rozporządzenia do ustawy o działalności pożytku

Dodano: 07-11-2018

W Dzienniku Ustaw opublikowano kolejne 3 nowe rozporządzenia do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

[więcej]

Trwa V edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”

Dodano: 06-11-2018

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne tylko do 18 listopada mają szansę na zgłoszenie pomysłów społecznych w swoim regionie. Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 1 125 000 złotych.

[więcej]

Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji – prelekcja Brzeg Dolny 13 listopada

Dodano: 06-11-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD, Stowarzyszenie PROPAGO wraz z Burmistrzem Brzegu Dolnego zapraszają przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 listopada br. w godz. 14.30-18.30, w Sali nr 16 Kompleksu Hotelowo-Sportowego w Brzegu Dolnym, ul. Wilcza 8.

[więcej]