rozmiar czcionki: A | A | A

Zaproszenie na Dolnośląskie Forum Pełnomocników ds. organizacji pozarządowych

Dodano: 23-05-2018

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych, którego organizatorem jest Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Aktywny Dolny Śląsk, sport i turystyka - otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z...

Dodano: 10-05-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku. Konkurs obejmuje realizacje zadań publicznych wyłonionych w głosowaniu na projekty zgłoszone w ramach programu „Aktywny Dolny Śląsk – budżet sportowo-turystyczny”.

[więcej]

Szkolenie "Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa"

Dodano: 09-05-2018

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich zaprasza na bezpłatne szkolenia "Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa".

[więcej]

Spróbujemy pobić nieoficjalny rekord świata w ilości kibiców niepełnosprawnych na meczu piłki...

Dodano: 08-05-2018

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych, WKS Śląsk Wrocław i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu w ramach „Tygodnia Bez Barier” zapraszają na historyczne wydarzenie. Wspólnie z organizacjami pozarządowymi, instytucjami, domami opieki i dolnośląskim środowiskiem osób z niepełnosprawnościami spróbujemy pobić nieoficjalny rekord świata w ilości kibiców niepełnosprawnych na meczu piłki nożnej. Termin: 12 maja 2018 (sobota), godz. 15:30, Stadion Wrocław...

[więcej]

Podręcznik dla organizacji pozarząowych "Gotowi na RODO"

Dodano: 27-04-2018

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego wspólnie z ekspertami Biura Generalnego Inspektora Danych Osobowych przygotował specjalnie dla organizacji pozarządowych podręcznik dotyczący wdrożenia RODO.

[więcej]

Dolnośląska Konferencja Równać Szanse

Dodano: 26-04-2018

Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia w Opolu oraz Stowarzyszenie TRATWA we Wrocławiu zapraszają do udziału w Dolnośląskiej Konferencji Równać Szanse.

[więcej]

Materiały po prelekcji pn. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle...

Dodano: 26-04-2018

25 kwietnia br. w Zespole Placówek w Żmigrodzie odbyła się prelekcja pt. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle nowych regulacji”.

[więcej]