rozmiar czcionki: A | A | A

Pożegnanie Helmuta Kohla. Wspomnienia z Krzyżowej

Dodano: 30-06-2017

16 czerwca zmarł Helmut Kohl – kanclerz Niemiec, który zapisał się w historii jako orędownik pojednania, współpracy i pokoju. 1 lipca nastąpi jego uroczyste pożegnanie w Strasburgu. Takie pożegnania, które są smutnym elementem naszej codzienności, są też okazją do refleksji i zadumy. Czasem również podsumowań i przypomnienia o wydarzeniach ważnych i przełomowych w historii Niemiec, Polski i Europy.

[więcej]

Zaproszenie na spotkanie szkoleniowe z debatą dla organizacji pozarządowych subregionu legnickiego...

Dodano: 30-06-2017

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy dla Organizacji Pozarządowych (DPKD) w Legnicy wraz z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych, Polskim Stowarzyszeniem Szczęśliwych Emerytów i Fundacją INCEPCJA serdecznie zapraszają organizacje pozarządowe subregionu legnickiego na spotkanie szkoleniowe z debatą pn. „Czas na zmiany”.

[więcej]

VII Piknik Wałbrzyskich Organizacji Pozarządowych. Zaproszenie na spotkanie...

Dodano: 30-06-2017

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych i Wałbrzyskie Towarzystwo Oświatowe zapraszają wszystkich chętnych przedstawicieli wałbrzyskich organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjno-organizacyjne dot. VII Pikniku Wałbrzyskich Organizacji Pozarządowych.

[więcej]

Ruszył I nabór wniosków w ramach Wrocławskiego Funduszu Małych Inicjatyw

Dodano: 29-06-2017

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, Realizator projektu „Wrocławski Fundusz Małych Inicjatyw”, ogłasza pierwszy nabór wniosków dla grup nieformalnych, na mikrodotacje finansowane ze środków Gminy Wrocław.

[więcej]

Międzynarodowy projekt historyczny WORCATION

Dodano: 27-06-2017

Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen zaprasza na dwutygodniową przygodę z historią w międzynarodowej atmosferze.

[więcej]

Ruszyła druga edycja programu budżetu obywatelskiego dla inicjatyw sportowych i turystycznych...

Dodano: 20-06-2017

Kwota budżetu to  600 tys. zł dzielona proporcjonalnie na 5 okręgów po 120 tys. złMaksymalna kwota dofinansowania projektu to  40 tys. zł. Zgłoś swój pomysł na www.aktywny.dolnyslask.pl!!!! Masz czas do 25 czerwca br.

[więcej]

II Dolnośląski Konwent Regionalny Organizacji I Środowisk Osób z Niepełnosprawnością „Dostępność –...

Dodano: 08-06-2017

Zapraszamy na II Dolnośląski Konwent Regionalny Organizacji I Środowisk Osób z Niepełnosprawnością „Dostępność – Niezależne życie” w dniu 20 czerwca 2017 oraz Dzień Otwarty w Fundacji Eudajmonia - cykl warsztatów „Oswoić nieznane, czyli jak pracujemy z osobami z niepełnosprawnościami?” w dniu 21 czerwca 2017.

[więcej]