rozmiar czcionki: A | A | A

Strupice gm. Chojnów: zapraszamy na Regionalne Spotkania Międzysektorowe (2 czerwca 2017 r.)

Dodano: 17-05-2017

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD oraz Wójt Gminy Chojnów pan Andrzej Pyrz zapraszają przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na Konsultacje projektu „Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok" oraz na prelekcję dotyczącą uwarunkowań formalno-prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych w Polsce....

[więcej]

Konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami...

Dodano: 17-05-2017

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok”

[więcej]

Ruszyła III edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”

Dodano: 17-05-2017

Ruszyła III edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”, w ramach którego w całej Polsce na ręce organizacji i społeczników trafi aż 130 grantów o łącznej wartości 650 000 zł na realizację projektów skierowanych do lokalnych społeczności. Z czego przyznanych będzie po kilkanaście w każdym województwie.

[więcej]

Kamienna Góra: zapraszamy na Regionalne Spotkania Międzysektorowe (29 maja 2017 r.)

Dodano: 17-05-2017

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD wraz z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego zapraszają przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na Konsultacje projektu „Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok" oraz na prelekcję dotyczącą uwarunkowań formalno-prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych...

[więcej]

Zaproszenie do udziału w programie "ABSOLWENT"

Dodano: 09-05-2017

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza szkoły wyższe, organizacje pozarządowe bądź partnerstwa szkół wyższych z organizacjami pozarządowymi do udziału w otwartym konkursie o zlecenie realizacji wsparcia osób niepełnosprawnych w ramach pilotażowego programu „ABSOLWENT”.

[więcej]

Tryb „małych grantów” – zasady, oferta i sprawozdanie

Dodano: 09-05-2017

Tryb „małych grantów” opisany jest w art. 19 a Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Z założenia jest to tryb uproszczony wobec otwartego konkursu ofert. Oferty składane są z inicjatywy organizacji, a od 10 maja 2016 roku obowiązują uproszczone formularze - oferty oraz sprawozdania.

[więcej]

Rozpoczęło się głosowanie na członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego...

Dodano: 26-04-2017

Szanowni Państwo, przystępujemy do głosowania na członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji reprezentujących organizacje pozarządowe.

[więcej]