rozmiar czcionki: A | A | A

Konsultacje społeczne "Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami...

Dodano: 07-06-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD oraz Fundacja Pomocy Szkole im. E. Machniewicza zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na konsultacje projektu "Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok.

[więcej]

Dolnośląskie Forum Pełnomocników ds. organizacji pozarządowych

Dodano: 06-06-2018

6 czerwca br. z inicjatywy Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD odbyło się we Wrocławiu Dolnośląskie Forum Pełnomocników ds. organizacji pozarządowych, w którym uczestniczyli urzędnicy odpowiedzialni za współpracę samorządów gminnych i powiatowych z organizacjami pozarządowymi.

[więcej]

Aktywny Dolny Śląsk, sport i turystyka - II nabór ofert konkursowych do 11.06.2018 r.

Dodano: 06-06-2018

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy II nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku w ramach projektu Aktywny Dolny Śląsk.

[więcej]

RODO w organizacji pozarządowej

Dodano: 06-06-2018

Od 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać unijne Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zastąpiło przepisy dotychczasowej ustawy o ochronie danych osobowych. Przepisy RODO dotyczą wszystkich, którzy przetwarzają dane osobowe, w tym również organizacji pozarządowych.

[więcej]

Konsultacje „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowych...

Dodano: 05-06-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi zaprasza do udziału w konsultacjach projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowych oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok".

[więcej]

Konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami...

Dodano: 05-06-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok”.

[więcej]

Wrocław (13 czerwca 2018 r.): zapraszamy na prelekcję pt. Ochrona danych osobowych w organizacjach...

Dodano: 23-05-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na prelekcję pt. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle nowych regulacji”, która odbędzie się 13 czerwca 2018 r. we Wrocławiu.

[więcej]