rozmiar czcionki: A | A | A

Nabór do programu regrantingowego - Pajacykowa Sieć Pomocowa Polskiej Akcji Humanitarnej

Dodano: 07-07-2017

Pajacykowa Sieć Pomocowa działa na zasadzie regrantingu. PAH rekrutuje organizacje działające lokalnie z terenów najbardziej zagrożonych ubóstwem i przekazuje im środki finansowe na prowadzenie dożywiania dzieci w regionie.

[więcej]

„Kuźnia Młodych Artystów” - wakacyjny, polsko-niemiecko-ukraiński projekt edukacyjny dla...

Dodano: 07-07-2017

1 lipca w Krzyżowej wystartował projekt „Kuźnia Młodych Artystów“. To już 10 raz!

[więcej]

Polsko-niemiecko-serbskie spotkanie młodzieży. Zaproszenie na finał projektu integracyjnego...

Dodano: 07-07-2017

Polacy, Niemcy i Serbowie – młodzi ludzie z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz umysłowymi, spotkali się w Krzyżowej, żeby pokonywać kolejne bariery – swoje i innych.

[więcej]

“Entangled History/Histoire Croisée/Historia powiązana” - warsztaty o tym, jak uczyć o...

Dodano: 04-07-2017

3 lipca rozpoczęły się w Krzyżowej warsztaty, realizowane w ramach projektu “Entangled History/Histoire Croisée/Historia powiązana”. Międzynarodowe grono edukatorów zmierzy się z trudnym zagadnienim edukacji na temat Holokaustu.

[więcej]

„Decydujesz, pomagamy” – więcej czasu na wysłanie wniosku

Dodano: 30-06-2017

Do 10 lipca 2017 r. został przedłużony termin nadsyłania wniosków do III edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Organizacje pozarządowe, świetlice środowiskowe i grupy nieformalne mogą przystąpić do programu i zdobyć 5000 zł na realizację swojego projektu. Łącznie na wygranych czeka pula grantów w wysokości 650 000 zł. Nie czekaj i zgłoś się do programu!

[więcej]

V Żmigrodzki Festiwal kwiatów. Piknik sportowo-turystyczny

Dodano: 30-06-2017

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy dla organizacji pozarządowych w Żmigrodzie zaprasza na V Żmigrodzki Festiwal kwiatów oraz piknik sportowo-turystyczny.

[więcej]

Pomost na studia. Stypendia czekają dla maturzystów!

Dodano: 30-06-2017

Odbierasz właśnie świadectwo maturalne? Złóż wniosek o stypendium na pierwszy rok studiów! Po raz piętnasty na Dolnym Śląsku maturzyści, podejmujący studia, mogą starać się o Stypendia Pomostowe.

[więcej]