rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie konsultacyjne w Zgorzelcu

Dodano: 31-05-2017

W Zgorzelcu odbyło się drugie spotkanie konsultacyjne projektu "Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok".

[więcej]

Spotkanie konsultacyjne w Kamiennej Górze

Dodano: 30-05-2017

W Kamiennej Górze odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok".

[więcej]

Świdnica: zapraszamy na Regionalne Spotkania Międzysektorowe (6 czerwca 2017 r.)

Dodano: 26-05-2017

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD oraz Prezydent Miasta Świdnica Pani Beata Moskal-Słaniewska zapraszają przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na Konsultacje projektu "Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok" oraz na prelekcję dotyczącą uwarunkowań formalno-prawnych funkcjonowania organizacji...

[więcej]

Zaproszenie na bezpłatny Cykl warsztatów z zakresu przygotowania i prowadzenia działalności...

Dodano: 24-05-2017

Cykl z przygotowania i prowadzenia działalności ekonomicznej (odpłatnej/gospodarczej) w organizacjach pozarządowych adresowany jest do podmiotów ekonomii społecznych (najczęściej stowarzyszeń i fundacji nieprowadzących działalności gospodarczej i odpłatnej ), które zainteresowane są rozwojem własnej organizacji poprzez prowadzenie przedsiębiorstwa społecznego, a wiec założenie spółdzielni socjalnej, uruchomienie działalności odpłatnej pożytku publicznego lub działalności gospodarczej....

[więcej]

CERTYFIKAT ZNAK ZAKUP PROSPOŁECZNY! Nabór zgłoszeń trwa do 31 maja 2017 r.

Dodano: 24-05-2017

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej od zeszłego roku buduje na Dolnym Śląsku markę znaku Zakup Prospołeczny. Przyznany znak to wynik dbałości o stałe umocnienie rangi i wizerunku podmiotów ekonomii społecznej świadczących usługi i wytwarzających produkty o najwyższej jakości, wykonywanych z wyjątkową dbałością o wykorzystanie potencjału społecznego.

[więcej]

Do 26 maja br. trwa głosowanie na członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego...

Dodano: 19-05-2017

Już tylko tydzień pozostał na głosowanie na członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji reprezentujących organizacje pozarządowe. Głosować można do dnia 26.05.2017 r. Uwaga! Decyduje data wpływu formularza do głosowania do UMWD.

[więcej]

Spotkania konsultacyjne dotyczące projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa...

Dodano: 18-05-2017

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi zaprasza do udziału w konsultacjach projektu „Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok".

[więcej]