rozmiar czcionki: A | A | A

Szkolenie dla organizacji pozarządowych - Generator eNGO

Dodano: 22-01-2020

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego planuje wdrożyć Generator eNGO. Jest to narzędzie dzięki, któremu organizacje pozarządowe będą mogły w sposób elektroniczny, przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej, tworzyć swoje oferty na realizację zadań publicznych w ramach otwartych konkursów ogłaszanych przez dolnośląski Urząd Marszałkowski.

[więcej]

Czernickie Forum Integracji Osób z Niepełnosprawnościami

Dodano: 14-01-2020

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrzykowicach, z inicjatywy gminy Czernica, odbyło się Forum Integracji Osób z Niepełnosprawnościami. Na zaproszenie wójta Włodzimierza Chlebosza odpowiedzieli reprezentanci samorządów i organizacji pozarządowych. Nie zabrakło przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. W forum uczestniczyli: Marcin Krzyżanowski, wicemarszałek Dolnego Śląska, Paweł Parus, pełnomocnik marszałka ds. osób z niepełnosprawnościami i Agnieszka Kowol, zastępca...

[więcej]

Spotkanie informacyjne nt. otwartych konkursów ofert

Dodano: 09-01-2020

Wczoraj we Wrocławiu odbyło się spotkanie informacyjne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych poświęcone konkursom na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego w 2020 roku ogłaszane przez Dział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Wydziale Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

[więcej]

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Dodano: 19-12-2019

W imieniu Marcina Krzyżanowskiego Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego UMWD zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska na spotkanie informacyjne poświęcone konkursom na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego w 2020 roku.

[więcej]

Dolnośląskie Forum Otwartego Dialogu

Dodano: 12-12-2019

10 grudnia br. w Żmigrodzkim Ośrodku Kultury odbyło się Dolnośląskie Forum Otwartego Dialogu pomiędzy organizacjami senioralnymi, radami senioralnymi. a samorządem.

[więcej]

zDolne NGO nagrodzone

Dodano: 04-12-2019

Po raz ósmy już wręczono wyróżnienia i nagrody dla najlepszych dolnośląskich organizacji pozarządowych w ramach konkursu zDolne NGO. Uroczysta gala odbyła się w Dolnośląskim Centrum Filmowym i uczestniczył w niej wicemarszałek Marcin Krzyżanowski.

[więcej]

Strzelin: Spotkanie informacyjne oraz prelekcja z nowych wzorów ofert w otwartych konkursach ofert...

Dodano: 04-12-2019

W dniu 3 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Strzelinie odbyła się prelekcja ze wzorów ofert, umów oraz sprawozdań w otwartych konkursach ofert oraz w trybie pozakonkursowym (art. 19a).

[więcej]