rozmiar czcionki: A | A | A

ZAPYTANIE O WYCENĘ USŁUGI INFORMATYCZNEJ

Dodano: 15-01-2019

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego ponownie zwraca się z prośbą o wycenę usługi informatycznej.

[więcej]

To już ostatnie dni na składanie ofert do Funduszu Inicjatyw Obywatelskich !

Dodano: 14-01-2019

Narodowy Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ogłosił nabór ofert w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych dofinansowanych w 2019 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

[więcej]

Praca dla DORADCY w Regionalnym Punkcie Doradczym dla Organizacji Pozarządowych (Wrocław) –...

Dodano: 14-01-2019

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Departament Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD) wydłuża okres składania ofert i zwraca się z prośbą o wycenę zadań doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych.

[więcej]

Informacja o II naborze ofert konkursowych!

Dodano: 14-01-2019

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy II nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych dotyczących utworzenia i prowadzenia Marszałkowskich Regionalnych Punktów Doradztwa Pozarządowego w 2019 r.

[więcej]

Uwaga organizacje pożytku publicznego❗ Obejrzyjcie na NGO.pl: Webinarium nt. 1 proc. w usłudze...

Dodano: 10-01-2019

Webinarium odbędzie się 11 stycznia 2019 r. Organizowane jest przez Ministerstwo Finansów z udziałem ekspertów ministerstwa. Pytania zadawać będą redaktorzy ngo.pl. Na naszym portalu odbędzie się również bezpośrednia transmisja z tego wydarzenia.

[więcej]

Harmonogram otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 08-01-2019

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych ogłaszanych przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego w 2019 roku [plik do pobrania]

[więcej]

NAGRODY W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM SELFIE+

Dodano: 08-01-2019

Lubański Klub Liderów Młodzieżowych, prowadzony przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, otrzymał dwie nagrody w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Selfie+.

[więcej]