rozmiar czcionki: A | A | A

Rozstrzygnięto XVII edycję konkursu stypendialnego „zDolny Śląsk”. Stypendia nie tylko za dobrą...

Dodano: 10-11-2017

W bieżącym roku szkolnym 56 stypendiów w wysokości od 2500 do 3500 złotych trafi do najzdolniejszej młodzieży w regionie. Konkurs „zDolny Śląsk”, organizowany po raz siedemnasty przez Fundację Edukacji Międzynarodowej i Samorząd Województwa Dolnośląskiego pozwolił na wyłonienie grupy uczniów, która zdaniem organizatorów zasługuje na szczególne wsparcie.

[więcej]

Wrocław: zapraszamy na prelekcję pt. Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych” (20...

Dodano: 10-11-2017

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na prelekcję pt. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych”, która odbędzie się 20 listopada 2017 r. we Wrocławiu.

[więcej]

"arcySPRAWNI - przystanek Dolny Śląsk" – konferencja w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób...

Dodano: 08-11-2017

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Urząd Statystyczny we Wrocławiu zapraszają na konferencję pn. "arcySPRAWNI - przystanek Dolny Śląsk".

[więcej]

Polkowice: zapraszamy na Regionalne Spotkania Międzysektorowe (14 listopada 2017 r.)

Dodano: 30-10-2017

Burmistrz Polkowic pan Wiesław Wabik wraz z Wydziałem Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu gminy Polkowice na prelekcję dotyczącą realizacji zadań w ramach Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, w tym nowych wzorów dokumentów: ofert, sprawozdań oraz umów dotyczących realizacji zadań publicznych.

[więcej]

Zaproszenie na I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej, które odbędzie się w dniach...

Dodano: 25-10-2017

Uprzejmie informujemy, że na dzień 15 i 16 listopada 2017 r. planowana jest organizacja I Ogólnopolskiego Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej. W programie przewidziany został panel dotyczący potencjału rozwojowego sektora przedsiębiorczości społecznej, debaty, konsultacje i warsztaty. Głos zabiorą także przedsiębiorcy społeczni, wybrane podmioty ekonomii społecznej będą miały okazję zaprezentować swoje produkty w czasie towarzyszących Targów.

[więcej]

Seminarium: Społeczeństwo obywatelskie we współczesnej Polsce – realizacja idei pożytku...

Dodano: 23-10-2017

Pełnomocnik Rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego zaprasza do udziału w seminarium pt. Społeczeństwo obywatelskie we współczesnej Polsce – realizacja idei pożytku publicznego. Potencjał, szanse rozwojowe i zagrożenia. 7 listopada 2017 roku, siedziba Kancelarii Prezesa Rady Ministrów godz. 14.00

[więcej]

Spotkanie z doradcami Dolnośląskich Punktów Konsultacyjno-Doradczych

Dodano: 19-10-2017

19 października br. w Urzędzie Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego odbyło się spotkanie z doradcami Dolnośląskich Punktów Konsultacyjno-Doradczych.

[więcej]