rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie dla organizacji pozarządowych z powiatu lubińskiego

Dodano: 30-11-2017

30 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Lubinie odbyło się spotkanie dla organizacji pozarządowych z powiatu lubińskiego.

[więcej]

III Ogólnopolskie Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego

Dodano: 23-11-2017

Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki gminnych, powiatowych i wojewódzkich rad działalność pożytku publicznego na Konferencję RDPP, która odbędzie się 1 grudnia 2017 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (Sala nr 7).

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia i animacji...

Dodano: 22-11-2017

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia i animacji Dolnośląskich Punktów Doradczych tworzących Dolnośląską Sieć Doradztwa Pozarządowego w 2018 r. oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

PRACA DLA DORADCY W REGIONALNYM PUNKCIE DORADCZYM DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH (WROCŁAW)

Dodano: 17-11-2017

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Departament Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD) zwraca się z prośbą o wycenę zadań doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych.

[więcej]

Szkolenie w zakresie dotacji na zabytki

Dodano: 16-11-2017

Szkolenie w zakresie dotacji z budżetu Województwa Dolnośląskiego na prace remontowe i konserwatorskie przy zabytkach. Wydział Kultury UMWD zaprasza właścicieli obiektów zabytkowych z Dolnego Śląska na szkolenie, które odbędzie się 5 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 we Wrocławiu, ul. Walońska 3-5, piętro I sala konferencyjna nr 122.

[więcej]

Zaproszenie na wizytę studyjną do Wielkopolski

Dodano: 14-11-2017

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej zaprasza przedstawicieli dolnośląskich samorządów oraz podmiotów ekonomii społecznej do udziału w dwudniowej wizycie studyjnej do Wielkopolski: Puszczykowo-Piątkowo-Poznań-Dymaczewo Nowe –Jarocin. Celem wizyty jest prezentacja i wymiana dobrych praktyk w obszarze współpracy finansowej pomiędzy JST, a podmiotami ekonomii społecznej w obszarze zlecania usług użyteczności publicznej.

[więcej]

Dolnośląski Festiwal Młodego Widza

Dodano: 10-11-2017

Europejska Fundacja Edukacji Audiowizualnej Disce i Sokołowsko Laboratorium Kultury zapraszają na pierwszą edycję Dolnośląskiego Festiwalu Młodego Widza.

[więcej]