rozmiar czcionki: A | A | A

Briefing wicemarszałka Marcina Krzyżanowskiego - Samorząd Dolnego Śląska walczy z wykluczeniem...

Dodano: 16-01-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego wspiera działania związane z integracją społeczną oraz aktywizacją społeczeństwa obywatelskiego. W tym roku powalczyć można o niemal pół miliona złotych, to o 390 tys. złotych więcej niż w roku ubiegłym. Dziś wicemarszałek Marcin Krzyżanowski zachęcał organizacje pozarządowe do składania wniosków o dotacje.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju...

Dodano: 16-01-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2019 r. oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

Zaproszenie na spotkanie dla przedstawicieli dolnośląskich organizacji pozarządowych

Dodano: 16-01-2019

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie. Jego celem będą konsultacje w sprawie zadań, na które zostanie ogłoszony konkurs ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych dotyczącej ich rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2019 r.

[więcej]

ZAPYTANIE O WYCENĘ USŁUGI INFORMATYCZNEJ

Dodano: 15-01-2019

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego ponownie zwraca się z prośbą o wycenę usługi informatycznej.

[więcej]

To już ostatnie dni na składanie ofert do Funduszu Inicjatyw Obywatelskich !

Dodano: 14-01-2019

Narodowy Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ogłosił nabór ofert w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych dofinansowanych w 2019 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

[więcej]

Praca dla DORADCY w Regionalnym Punkcie Doradczym dla Organizacji Pozarządowych (Wrocław) –...

Dodano: 14-01-2019

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Departament Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD) wydłuża okres składania ofert i zwraca się z prośbą o wycenę zadań doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych.

[więcej]

Informacja o II naborze ofert konkursowych!

Dodano: 14-01-2019

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy II nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych dotyczących utworzenia i prowadzenia Marszałkowskich Regionalnych Punktów Doradztwa Pozarządowego w 2019 r.

[więcej]