rozmiar czcionki: A | A | A

"Tworzenie partnerstw dla przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu” - Dolnośląskie Obligacje...

Dodano: 02-10-2017

W dniu 27 września br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Trzebnicy odbyła się Konferencja pt. „Tworzenie partnerstw dla przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu” Dolnośląskie Obligacje Społeczne.

[więcej]

Konferencja "Emocje a nowotwory"

Dodano: 02-10-2017

Konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia PRO FEMINA odbędzie się 13 października o godz. 17.00 w Książu.

[więcej]

VIII EDYCJA FUNDUSZU TOYOTY "Dobre pomysły zmieniają nasz świat" - projekty realizowane w 2018 r.

Dodano: 02-10-2017

18 września br. rusza kolejna – VIII EDYCJA FUNDUSZU TOYOTY "Dobre pomysły zmieniają nasz świat".

[więcej]

Szkolenie: Zakładanie fundacji i stowarzyszeń

Dodano: 28-09-2017

Szkolenie skierowane jest do grup inicjatywnych działających na terenie Wrocławia do trzech lat od daty zawiązania/osób zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowej, zamieszkałych we Wrocławiu.

[więcej]

Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych

Dodano: 15-09-2017

W dniu 5 października 2017 r., we Wrocławiu przy ulicy Dobrzyńskiej 21/23 odbędzie się Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych, którego organizatorem jest Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego

[więcej]

Tytuł „zDolne NGO” za 2016 r. przyznany!

Dodano: 13-09-2017

12 września br. podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Sali Królewskiej w Akademii Rycerskiej w Legnicy, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego dr Tadeusz Samborski wręczył Towarzystwu Miłośników Ziemi Złotoryjskiej tytuł „zDolne NGO”. Tegoroczna edycja konkursu dedykowana była dolnośląskim organizacjom pozarządowym, które prowadzą działania na rzecz propagowania idei dolnośląskiego regionalizmu. W Gali udział wzięli przedstawiciele dolnośląskich organizacji pozarządowych, Dolnośląskiej...

[więcej]

Zapraszamy na Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2017

Dodano: 13-09-2017

W imieniu organizatorów Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych zapraszamy wszystkie dolnośląskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firmy odpowiedzialne społecznie do wzięcia udziału w VI Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2017, które odbędą się 7 października we Wrocławiu na terenie Zajezdni Dąbie w godzinach 11-17.

[więcej]