rozmiar czcionki: A | A | A

Spróbujemy pobić nieoficjalny rekord świata w ilości kibiców niepełnosprawnych na meczu piłki...

Dodano: 08-05-2018

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych, WKS Śląsk Wrocław i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu w ramach „Tygodnia Bez Barier” zapraszają na historyczne wydarzenie. Wspólnie z organizacjami pozarządowymi, instytucjami, domami opieki i dolnośląskim środowiskiem osób z niepełnosprawnościami spróbujemy pobić nieoficjalny rekord świata w ilości kibiców niepełnosprawnych na meczu piłki nożnej. Termin: 12 maja 2018 (sobota), godz. 15:30, Stadion Wrocław...

[więcej]

Podręcznik dla organizacji pozarząowych "Gotowi na RODO"

Dodano: 27-04-2018

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego wspólnie z ekspertami Biura Generalnego Inspektora Danych Osobowych przygotował specjalnie dla organizacji pozarządowych podręcznik dotyczący wdrożenia RODO.

[więcej]

Dolnośląska Konferencja Równać Szanse

Dodano: 26-04-2018

Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia w Opolu oraz Stowarzyszenie TRATWA we Wrocławiu zapraszają do udziału w Dolnośląskiej Konferencji Równać Szanse.

[więcej]

Materiały po prelekcji pn. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle...

Dodano: 26-04-2018

25 kwietnia br. w Zespole Placówek w Żmigrodzie odbyła się prelekcja pt. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle nowych regulacji”.

[więcej]

Informacja o II naborze ofert konkursowych!

Dodano: 18-04-2018

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy II nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2018 r., w tym na wsparcie zadań publicznych finansowanych ze środków pochodzących ze źródeł zewnętrznych i realizowanych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

[więcej]

Żmigród (25 kwietnia 2018 r.): zapraszamy na prelekcję pt. Ochrona danych osobowych w organizacjach...

Dodano: 11-04-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na prelekcję pt. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle nowych regulacji”, która odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w Żmigrodzie.

[więcej]

Czwarte posiedzenie Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Dodano: 09-04-2018

6 kwietnia br. we Wrocławiu odbyło się czwarte posiedzenie Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji.

[więcej]