rozmiar czcionki: A | A | A

Środki finansowe na działania realizowane przez Dział Sportu Powszechnego i Szkolenia Sportowego w...

Dodano: 21-05-2019

Informujemy, że na działania realizowane przez Dział Sportu Powszechnego i Szkolenia Sportowego w 2019 r. w ramach zadania Szkolenie dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo, organizacja imprez sportowych, upowszechnianie kultury fizycznej oraz promocja sportu na dotacje w trybie pozakonkursowym (art. 19A) jest do dyspozycji kwota 5 000,00 zł. Link do informacji

[więcej]

Zaproszenie na spotkanie ogłoszone przez Departament Zdrowia w sprawie konkursów z zakresu:...

Dodano: 21-05-2019

W związku z ogłoszonymi przez samorząd województwa konkursami ofert na realizację zadań publicznych Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego - Marcin Krzyżanowski oraz dyrekcja Departamentu Zdrowia UMWD zapraszają na spotkanie wszystkie zainteresowane składaniem ofert organizacje pozarządowe.

[więcej]

Fotorelacja z Pikniku pn. “Praca - Edukacja - Niezależność”

Dodano: 17-05-2019

Dzisiaj do godz. 15 na parkingu Opery Wrocławskiej trwa piknik pn. “Praca - Edukacja - Niezależność” organizowany z okazji obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Gospodarzem wydarzenia był Marcin Krzyżanowski Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Zachęcamy do głosowania na projekty w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego –...

Dodano: 17-05-2019

Jeszcze przez 9 dni tj. do 26 maja do godz. 23:59 można głosować na projekty w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk.

[więcej]

Zapraszamy na Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnościami - 17 maja 2019 we Wrocławiu

Dodano: 15-05-2019

W piątek 17 maja br. w godzinach 10:00 - 15:00 na parkingu Opery Wrocławskiej odbędzie się piknik pn. “Praca - Edukacja - Niezależność” organizowany z okazji obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Akcję zainicjowali Departament Spraw Społecznych wraz z Pełnomocnikiem Marszałka ds. osób z niepełnosprawnościami. Wspiera ją Opera Wrocławska oraz dolnośląskie instytucje, organizacje pozarządowe i jednostki samorządu województwa...

[więcej]

“Dzień Godności - Praca, Edukacja, Niezależność” - warsztaty w UMWD

Dodano: 10-05-2019

5 maja w Europie obchodzony był Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych zwany także Dniem Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Z tej okazji Departament Spraw Społecznych we współpracy z pełnomocnikiem marszałka ds. osób z niepełnosprawnościami zorganizował wydarzenie “Dzień Godności - Praca, Edukacja, Niezależność”. Gospodarzem spotkania był Marcin Krzyżanowski, wicemarszałek Dolnego Śląska.

[więcej]

Rozpoczynamy głosowanie w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny...

Dodano: 10-05-2019

Już w najbliższy poniedziałek 13.05 o godz. 9.00 rozpoczyna się głosowanie na projekty złożone przez mieszkańców województwa dolnośląskiego w ramach IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk. Głosowanie potrwa do 26.05 do godz. 23:59.

[więcej]