rozmiar czcionki: A | A | A

Rozstrzygnięcie II naboru na konkursu Dolnośląski Budżet Obywatelski - Aktywny Dolny Śląsk

Dodano: 07-08-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w dniu 6 sierpnia 2019 r. podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia II naboru na otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk w 2019 r.

[więcej]

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy II nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację...

Dodano: 16-07-2019

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy II nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk w 2019 r.

[więcej]

Oświadczenie o adresie do doręczeń

Dodano: 19-06-2019

W dniu 15 marca 2018 r. weszła w życie nowelizacja ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym. W związku z nowelizacją, członkowie zarządu organizacji pozarządowych są zobowiązani do poinformowania KRS o swoim adresie do doręczeń.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na wybór realizatorów zwycięskich projektów w ramach Dolnośląskiego Budżetu...

Dodano: 17-06-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego uchwałą nr 817/VI/19 w dniu 11 czerwca 2019 r. ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk w 2019 r.

[więcej]

Materiały informacyjne ze spotkania dla NGO w sprawie konkursów w Departamencie Zdrowia

Dodano: 03-06-2019

W dniu 30 maja 2019 r. odbyło się spotkanie dla organizacji pozarządowych w sprawie konkursów z zakresu: polityki zdrowotnej i promocji zdrowia - aktywizacja prozdrowotna i społeczna grup senioralnych oraz profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień. Zebranych przywitał p. Marcin Krzyżanowski Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, który był gospodarzem spotkania.

[więcej]

Zaproszenie do dwiedzenia Miasteczka Humanitarnego podczas Warszawskich Targów Humanitarnych WHE...

Dodano: 29-05-2019

Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej to pierwsze wydarzenie tego typu o tematyce humanitarnej i rozwojowej w Polsce i jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestniczyć będzie biznes, organizacje pozarządowe, instytucje państwowe oraz szereg przedstawicieli organizacji międzynarodowych zajmujących się pomocą humanitarną czy rozwojową.

[więcej]

Wyniki głosowania w IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego

Dodano: 27-05-2019

Uprzejmie informujemy, że już są wyniki głosowania w IV edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk.

[więcej]