rozmiar czcionki: A | A | A

Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2019”

Dodano: 21-08-2019

Tegoroczna edycja Regionalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „Równać Szanse 2019” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności została ogłoszona 8 sierpnia, a wnioski można składać do 7 października 2019 roku, do godziny 12.00.

[więcej]

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji...

Dodano: 14-08-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji uroczystej Gali Konkursu "Zdolne NGO" oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

Konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami...

Dodano: 14-08-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2020 rok”.

[więcej]

ZAPYTANIE O WYCENĘ USŁUGI INFORMATYCZNEJ

Dodano: 14-08-2019

Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o wycenę usługi informatycznej.

[więcej]

Generator ofert – prośba o wycenę

Dodano: 12-08-2019

Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD) zwraca się z prośbą o wycenę usługi informatycznej spełniającą wymagania funkcjonalne i techniczne, umożliwiającą przeprowadzenie w sposób elektroniczny większości zadań związanych z organizacją otwartych konkursów ofert, od ogłoszenia otwartego konkursu ofert, poprzez składanie ofert, realizację zadań publicznych, po rozliczenie sprawozdań końcowych. Szczegóły prośby o wycenę w załączonym...

[więcej]

VIII Edycja Konkursu „zDolne NGO”

Dodano: 12-08-2019

VIII Edycja Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

[więcej]

Dolnośląski Budżet Obywatelski – Aktywny Dolny Śląsk - III nabór ofert konkursowych do 19.08.2019...

Dodano: 09-08-2019

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy III nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk w 2019 r.

[więcej]