rozmiar czcionki: A | A | A

Uchwała w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać projekt dolnośląskiego budżetu obywatelskiego...

Dodano: 26-09-2018

Sejmik Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać projekt dolnośląskiego budżetu obywatelskiego oraz zasad i trybu przeprowadzania jego konsultacji z mieszkańcami.

[więcej]

Uchwała w sprawie trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadań publicznych w...

Dodano: 26-09-2018

Sejmik Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę w sprawie sprawie trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej.

[więcej]

Nabór wniosków w programie stypendialnym „ZDOLNY ŚLĄSK” przedłużony

Dodano: 25-09-2018

Do 28 września 2018 Fundacja Edukacji Międzynarodowej przedłużyła nabór wniosków w Konkursie Stypendialnym „zDolny Śląsk”. Uczniowie szkół podstawowych i średnich mogą starać się o roczne stypendia za osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe lub wyróżniającą się działalność społeczną.

[więcej]

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie w Górze

Dodano: 25-09-2018

Fundacja Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza w Górze zaprasza na szkolenie „Zmiany w przepisach prawnych dotyczących funkcjonowania organizacji pozarządowych”.

[więcej]

Kończy się nabór wniosków w programie stypendialnym "zDolny Śląsk"

Dodano: 17-09-2018

Jeszcze tylko do 24 września 2018 Fundacja Edukacji Międzynarodowej czeka na wnioski uzdolnionych uczniów w XVIII Konkursie Stypendialnym „zDolny Śląsk”. Szansę na roczne wsparcie finansowe mają dzieci (od klasy 4 szkoły podstawowej) i młodzież (do absolwentów szkół średnich), którzy posiadają osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe lub wyróżniają się działalnością społeczną.

[więcej]

Tytuł „zDolne NGO” dla organizacji pozarządowej prowadzącej najaktywniej działania na rzecz...

Dodano: 11-09-2018

10 września br. podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Teatrze Miejskim w Jaworze, Członek Zarządu Województwa dr Tadeusz Samborski wręczył Towarzystwu Miłośników Ziemi Kłodzkiej tytuł „zDolne NGO”. Organizatorem konkursu oraz gali był Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Dolnośląskie organizacje pozarządowe na szkoleniu z RODO w Legnicy

Dodano: 06-09-2018

5 września br. zostało zorganizowane wspólnie przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Urząd Ochrony Danych Osobowych oraz Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, szkolenie z cyklu „Gotowi na RODO" skierowane do dolnośląskich organizacji pozarządowych.

[więcej]