rozmiar czcionki: A | A | A

Rozstrzygnięcie III i IV naboru na konkurs Dolnośląski Budżet Obywatelski - Aktywny Dolny...

Dodano: 11-09-2019

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w dniu 5 września 2019 r. podjął uchwały w sprawie rozstrzygnięcia III i IV naboru na otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk w 2019 r.

[więcej]

Odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w organizacjach pozarządowych

Dodano: 10-09-2019

Kto ponosi odpowiedzialność?Odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w organizacji pozarządowej, podlegają osoby, którym przekazano do wykorzystania lub dysponowania środki publiczne (zarząd organizacji pozarządowej), czynności związane z wykorzystaniem lub dysponowaniem tymi środkami (inne osoby, którym zarząd organizacji powierzył takie obowiązki). Podstawą takiej odpowiedzialności  jest  art. 4 ust. 1 pkt 4 ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny...

[więcej]

Konkursy dla organizacji pozarządowych - wrzesień 2019

Dodano: 09-09-2019

Konkursy dla organizacji pozarządowych - wrzesień 2019 [plik]

[więcej]

Przypominamy! Do 13 września br. trwa nabór do VIII Edycji Konkursu „zDolne NGO”

Dodano: 29-08-2019

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego pan Marcin Krzyżanowski w dniu 12 sierpnia br. ogłosił VIII Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz aktywizacji zawodowej i aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

[więcej]

Konsultacje projektu " „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami...

Dodano: 28-08-2019

27 sierpnia w Centrum Aktywności Obywatelskiej – Stacja Brzeg Dolny odbyło się spotkanie dotyczące konsultacji „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2020 rok.

[więcej]

Dolnośląski Budżet Obywatelski – Aktywny Dolny Śląsk – IV nabór ofert konkursowych do 28.08.2019...

Dodano: 23-08-2019

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy IV nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk w 2019 r.

[więcej]

Spotkanie konsultacyjne w Brzegu Dolnym

Dodano: 22-08-2019

Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego UMWD i Stowarzyszenie Integracji Społecznej PROPAGO zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska na konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2020 rok” oraz na doradztwo dotyczące nowych wzorów ofert na realizację zadań publicznych.

[więcej]