rozmiar czcionki: A | A | A

Doradztwo mobilne dla organizacji pozarządowych w Górze

Dodano: 06-07-2018

4 lipca br. w siedzibie organizacji pozarządowych w Górze, w tzw. pałacyku przy ul. Podwale 24, odbyło się spotkanie doradcy z Regionalnego Punktu Doradczego we Wrocławiu z organizacjami pozarządowymi z powiatu górowskiego.

[więcej]

Deprtament Ekonomii Społecznej i Solidarnej ogłosił konsultacje Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii...

Dodano: 06-07-2018

Konsultacje publiczne aktualizacji Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2014-2023 będą trwały do 23 lipca br.

[więcej]

Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

Dodano: 06-07-2018

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.

[więcej]

Brak porozumienia? Konkurs na operatora Funduszy Norweskich otwarty na nowo

Dodano: 06-07-2018

Jeden konkurs na operatora nowej edycji Funduszy Norweskich dla polskich organizacji nie wystarczył. Nabór został ponownie otwarty – potrwa do 1 września.

[więcej]

Spotkanie konsultacyjne projektu "Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z...

Dodano: 05-07-2018

4 lipca br. w Górze odbyło się spotkanie konsultacyjne projektu "Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok".

[więcej]

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia i animacji...

Dodano: 04-07-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego uchwałą nr 5662/V/18 z dnia 3 lipca 2018 r. ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia i animacji Dolnośląskich Punktów Doradczych tworzących Dolnośląską Sieć Doradztwa Pozarządowego w 2018 roku oraz powołania Komisji Konkursowej do oceny merytorycznej ofert.

[więcej]

Organizacje pozarządowe – pamiętajcie o sprawozdaniach!

Dodano: 02-07-2018

Stowarzyszenia i fundacje zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) powinny co roku sporządzić sprawozdania (finansowe i merytoryczne) oraz złożyć je do różnych urzędów. Pierwsze obowiązki związane ze sprawozdaniami pojawiają się w marcu, ale najwięcej terminów sprawozdawczych przypada na czerwiec i lipiec.

[więcej]