rozmiar czcionki: A | A | A

Dalsze prace nad nowelizacją ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie

Dodano: 26-08-2009

W lipcu intensywnie toczyły się sejmowe (i pozasejmowe) prace nad długo już wyczekiwaną nowelizacją ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (UDPP).

[więcej]

Studia podyplomowe z Zarządzania projektami i ewaluacji

Dodano: 21-08-2009

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Dolnośląskie wraz z Dolnośląską Szkołą Wyższą Służb Publicznych "ASESOR" przygotowuje w tym roku akademickim studia podyplomowe z Zarządzania projektami i ewaluacji.

[więcej]

V Forum Integracyjne "Dzieci o specjalnych potrzebach - nowe szanse dzięki pomocnej technice" w...

Dodano: 20-08-2009

Forum stanowi miejsce prezentacji nowych możliwości, a zarazem nawiązywania kontaktów oraz wymiany doświadczeń dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin, działaczy organizacji pozarządowych, samorządowców i profesjonalistów.

[więcej]

Nabór na bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych (bez prawa do zasiłku) lub nieaktywnych zawodowo...

Dodano: 12-08-2009

Centrum Integracji Społecznej prowadzi rekrutację osób zainteresowanych na szkolenia w terminie 14 września-14 grudnia 2009 r.

[więcej]

Program stypendialny dla młodych kadr kierowniczych z Europy Środkowej – Kolegium im. Carla...

Dodano: 12-08-2009

Program stypendialny wspiera rocznie do 25 młodych osób z sektora publicznego z Polski, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Czech i Węgier pragnących zdobyć doświadczenie zawodowe w niemieckiej administracji oraz zajmować w przyszłości stanowiska kierownicze w strukturach publicznych swoich krajów.

[więcej]

Zaproszenie do udziału w I spotkaniu przy „Okrągłym Stole”

Dodano: 12-08-2009

I spotkanie przy „Okrągłym Stole” odbędzie się m.in. z udziałem przedstawicieli Instytucji Działających na rzecz Osób Niepełnosprawnych (między innymi NFZ, PFRON, ZUS).

[więcej]

Dzień Otwarty w ramach Funduszu Wymiany Kulturalnej

Dodano: 12-08-2009

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako Operator FWK, zaprasza wszystkich zainteresowanych składaniem wniosku aplikacyjnego w ramach naboru, do wzięcia udziału w Dniu Otwartym Funduszu Wymiany Kulturalnej (FWK).

[więcej]