rozmiar czcionki: A | A | A

POLSKO-LITEWSKI TEATR CIENI - relacja z wydarzenia

Dodano: 10-10-2018

14 września br. młodzież z Lubania i litewskiego Prienai zaprezentowała w lubańskim MDK spektakl teatru cieni, inspirowany lokalnymi legendami ze swoich krajów. Od teraz ten wyjątkowy występ można obejrzeć także w internecie.

[więcej]

Zaproszenie na "Święto pieczonego ziemniaka"

Dodano: 09-10-2018

Sołectwo Kłoda Górowska, Stowarzyszenie "Razem dla Kłody" oraz Parafia pw. św. Krzyża w Kłodzie Górowskiej zapraszają na "Święto pieczonego ziemniaka"".

[więcej]

Dolnośląski Punkt Doradczy w Górze zaprasza na bezpłatne szkolenie

Dodano: 04-10-2018

Dolnośląski Punkt Doradczy działający przy Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza w Górze zaprasza wszystkich członków organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie powiatu górowskiego na szkolenie z ekonomii społecznej.

[więcej]

Program współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi...

Dodano: 27-09-2018

Sejmik Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę w sprawie przyjęcia "Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok".

[więcej]

Zmiana ustawy o praniu pieniędzy – co ważnego dla NGO

Dodano: 27-09-2018

13 lipca 2018 r. weszła w życie nowa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Istotne dla organizacji pozarządowych jest to, iż zrównuje ona w zakresie, który reguluje – stowarzyszenia i fundacje.

[więcej]

XVI WROCŁAWSKI MATEMATYCZNY MARSZ NA ORIENTACJĘ

Dodano: 27-09-2018

Przez wrocławski Park Grabiszyński już niebawem ruszą młodzi matematycy uzbrojeni w mapy i kompasy. Fundacja Matematyków Wrocławskich wraz z Fundacją Edukacji Międzynarodowej organizują XVI Wrocławski Matematyczny Marsz na Orientację, którego trasa wiodła będzie przez jeden z największych wrocławskich parków.

[więcej]

Konkursy dla organizacji pozarządowych - październik 2018

Dodano: 27-09-2018

Konkursy dla organizacji pozarządowych - październik 2018 [plik]

[więcej]