rozmiar czcionki: A | A | A

Kończy się nabór wniosków o rekomendację do Programu Stypendiów Pomostowych

Dodano: 25-07-2018

Jeszcze do najbliższego piątku (28 lipca) dolnośląscy maturzyści z małych miejscowości mogą ubiegać się o rekomendację Fundacji Edukacji Międzynarodowej (FEM) z Wrocławia do Programu Stypendiów Pomostowych. Dzięki niej mają szanse na stypendia na pierwszy rok studiów.

[więcej]

8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Efemerycznej KONTEKSTY startuje już 26 lipca

Dodano: 20-07-2018

Fundacja Sztuki Współczesnej IN SITU zaprasza do Sokołowska na 8 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej KONTEKSTY.

[więcej]

VII Edycja Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej...

Dodano: 18-07-2018

Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego pan Tadeusz Samborski ma zaszczyt ogłosić VII Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej najaktywniej działania na rzecz społeczności lokalnych w 2017 r. (lokalni liderzy w danej społeczności). W tym roku konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dolnośląskich organizacji pozarządowych, bez względu na tematykę, jaką się zajmują oraz obszar swojej działalności.

[więcej]

Realcja z 5. edycji festynu Dzień Aktywnej Rodziny "DAR" w Lubaniu

Dodano: 17-07-2018

W niedzielę 17 czerwca 2018 w Lubaniu odbyła się 5. edycja festynu Dzień Aktywnej Rodziny "DAR". Jest to największe lokalne wydarzenie, organizowane wspólnie przez organizacje pozarządowe z Lubania i powiatu lubańskiego we współpracy z jednostkami Miasta Lubań.

[więcej]

Konsultacje projektu "Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami...

Dodano: 16-07-2018

14 lipca br. podczas Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych w Jeleniej Górze odbyły się konsultacje projektu "Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok".

[więcej]

Aktywny Dolny Śląsk, sport i turystyka - III nabór ofert konkursowych do 19.07.2018 r.

Dodano: 16-07-2018

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy III nabór w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku w ramach projektu Aktywny Dolny Śląsk. III nabór obejmuje zadanie: Wrocław SmartMoto Challenge - maksymalna kwota dofinansowania 20 000 zł.

[więcej]

Trwa nabór wniosków o rekomendację do programu stypendiów pomostowych "Stypendia pomostowe dla...

Dodano: 09-07-2018

Fundacja Edukacji Międzynarodowej (FEM) z Wrocławia ogłasza nabór wniosków od tegorocznych maturzystów z małych dolnośląskich miejscowości, którzy dzięki rekomendacji FEM mogą otrzymać Stypendia Pomostowe na pierwszy rok studiów.

[więcej]