rozmiar czcionki: A | A | A

Polkowice: zapraszamy na Regionalne Spotkania Międzysektorowe (14 listopada 2017 r.)

Dodano: 30-10-2017

Burmistrz Polkowic pan Wiesław Wabik wraz z Wydziałem Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu gminy Polkowice na prelekcję dotyczącą realizacji zadań w ramach Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, w tym nowych wzorów dokumentów: ofert, sprawozdań oraz umów dotyczących realizacji zadań publicznych.

[więcej]

Zaproszenie na I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej, które odbędzie się w dniach...

Dodano: 25-10-2017

Uprzejmie informujemy, że na dzień 15 i 16 listopada 2017 r. planowana jest organizacja I Ogólnopolskiego Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej. W programie przewidziany został panel dotyczący potencjału rozwojowego sektora przedsiębiorczości społecznej, debaty, konsultacje i warsztaty. Głos zabiorą także przedsiębiorcy społeczni, wybrane podmioty ekonomii społecznej będą miały okazję zaprezentować swoje produkty w czasie towarzyszących Targów.

[więcej]

Seminarium: Społeczeństwo obywatelskie we współczesnej Polsce – realizacja idei pożytku...

Dodano: 23-10-2017

Pełnomocnik Rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego zaprasza do udziału w seminarium pt. Społeczeństwo obywatelskie we współczesnej Polsce – realizacja idei pożytku publicznego. Potencjał, szanse rozwojowe i zagrożenia. 7 listopada 2017 roku, siedziba Kancelarii Prezesa Rady Ministrów godz. 14.00

[więcej]

Spotkanie z doradcami Dolnośląskich Punktów Konsultacyjno-Doradczych

Dodano: 19-10-2017

19 października br. w Urzędzie Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego odbyło się spotkanie z doradcami Dolnośląskich Punktów Konsultacyjno-Doradczych.

[więcej]

Prelekcja w Brzegu Dolnym w ramach Regionalnych Spotkań Międzysektorowych

Dodano: 19-10-2017

W Brzegu Dolnym w dniu 18 października 2017 r., w Kompleksie Hotelowo-Sportowym w Brzegu Dolnym, przy ul. Wilczej 8 odbyło się spotkanie z organizacjami pozarządowymi.

[więcej]

VII Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Zgorzeleckiego "Seniorzy w społeczeństwie...

Dodano: 19-10-2017

18 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu odbyło się VII Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Zgorzeleckiego "Seniorzy w społeczeństwie obywatelskim".

[więcej]

III Dolnośląski Kongres Obywatelski 26 października 2017 r. w Krzyżowej. Nie może Was tam...

Dodano: 16-10-2017

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych i Pan Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego wraz z 18 partnerami, organizacjami pozarządowymi, firmami, samorządami i sieciami z województwa, mają zaszczyt zaprosić na największe wydarzenie sektora społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku!

[więcej]