rozmiar czcionki: A | A | A

RODO w organizacji pozarządowej

Dodano: 06-06-2018

Od 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać unijne Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zastąpiło przepisy dotychczasowej ustawy o ochronie danych osobowych. Przepisy RODO dotyczą wszystkich, którzy przetwarzają dane osobowe, w tym również organizacji pozarządowych.

[więcej]

Konsultacje „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowych...

Dodano: 05-06-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi zaprasza do udziału w konsultacjach projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowych oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok".

[więcej]

Konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami...

Dodano: 05-06-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2019 rok”.

[więcej]

Wrocław (13 czerwca 2018 r.): zapraszamy na prelekcję pt. Ochrona danych osobowych w organizacjach...

Dodano: 23-05-2018

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na prelekcję pt. „Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych w świetle nowych regulacji”, która odbędzie się 13 czerwca 2018 r. we Wrocławiu.

[więcej]

Zaproszenie na Dolnośląskie Forum Pełnomocników ds. organizacji pozarządowych

Dodano: 23-05-2018

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych, którego organizatorem jest Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Aktywny Dolny Śląsk, sport i turystyka - otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z...

Dodano: 10-05-2018

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku. Konkurs obejmuje realizacje zadań publicznych wyłonionych w głosowaniu na projekty zgłoszone w ramach programu „Aktywny Dolny Śląsk – budżet sportowo-turystyczny”.

[więcej]

Szkolenie "Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa"

Dodano: 09-05-2018

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich zaprasza na bezpłatne szkolenia "Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa".

[więcej]