rozmiar czcionki: A | A | A

Uwaga organizacje pożytku publicznego❗ Obejrzyjcie na NGO.pl: Webinarium nt. 1 proc. w usłudze...

Dodano: 10-01-2019

Webinarium odbędzie się 11 stycznia 2019 r. Organizowane jest przez Ministerstwo Finansów z udziałem ekspertów ministerstwa. Pytania zadawać będą redaktorzy ngo.pl. Na naszym portalu odbędzie się również bezpośrednia transmisja z tego wydarzenia.

[więcej]

Harmonogram otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego w...

Dodano: 08-01-2019

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych ogłaszanych przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego w 2019 roku [plik do pobrania]

[więcej]

NAGRODY W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM SELFIE+

Dodano: 08-01-2019

Lubański Klub Liderów Młodzieżowych, prowadzony przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, otrzymał dwie nagrody w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Selfie+.

[więcej]

Nowa zakładka dla organizacji OPP na stronie Ministerstwa Finansów

Dodano: 07-01-2019

W związku z wprowadzeniem od 15 lutego br. przez Krajową Administrację Skarbową usługi Twój e-PIT, Ministerstwo Finansów uruchomiło z dniem 17.12.2018 r. zakładkę dedykowaną OPP.

[więcej]

ZAPYTANIE O WYCENĘ USŁUGI INFORMATYCZNEJ

Dodano: 03-01-2019

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zwraca się z prośbą o wycenę usługi informatycznej

[więcej]

Wrocław: Po spotkaniu pt. „Oferty konkursowe i małe granty - wzory ofert, umów i sprawozdań” ...

Dodano: 27-12-2018

18 grudnia br., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego przy ul. Walońskiej 3-5, odbyło się zorganizowane przez Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi spotkanie informacyjne dla dolnośląskich organizacji pozarządowych pt. „Oferty konkursowe i małe granty - wzory ofert, umów i sprawozdań”.

[więcej]

Rozmowa z Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego Marcinem Krzyżanowskim

Dodano: 24-12-2018

Rozmowa z Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego Marcinem Krzyżanowskim, która ukazała się w Magazynie Dolnośląskim ZDROWIE.

[więcej]