rozmiar czcionki: A | A | A

Konkurs MEN: „Wolontariat w szkołach i placówkach”

Dodano: 07-07-2016

Minister Edukacji Narodowej ogłosiła konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn.: „Wolontariat w szkołach i placówkach”. Oferty należy składać do 27 lipca 2016 r.

[więcej]

V Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych odwołane!

Dodano: 16-06-2016

Dzień Społecznej Super Mocy – wydarzenie odwołane Szanowni Wystawcy,z przykrością informujemy, że w związku z okolicznościami niezależnymi od organizatorów (niewystarczającą liczbą zgłoszeń) oraz zgodnie z regulaminem targów, jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższą V edycję Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych 2016. Dziękujemy, że wzięli Państwo udział w procesie rekrutacji i zgłosili swój udział w planowanym wydarzeniu. Liczymy, że w przyszłości zechcą Państwo równie aktywnie i...

[więcej]

Legnica: Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Legnickiego „WIEM”

Dodano: 16-06-2016

Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych prowadząca Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy dla Organizacji Pozarządowych (DPK-D) w Legnicy wraz z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych i Stowarzyszeniem TRATWA oraz samorządami lokalnymi serdecznie zapraszają na I Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Legnickiego pn. „WIEM”.

[więcej]

Wrocław: Szkolenie PR w organizacjach pozarządowych

Dodano: 10-06-2016

Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych/grup inicjatywnych działających na terenie Wrocławia do trzech lat od daty rejestracji/zawiązania.

[więcej]

Gala V Edycji Konkursu zDolne NGO

Dodano: 09-06-2016

W dniu 8 czerwca br. podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Zamku Piastowskim w Legnicy Członek Zarządu Województwa Pan Tadeusz Samborski wręczył Fundacji na Rzecz Rozwoju Wrocławskiej Tkaniny Artystycznej tytuł „zDolne NGO".

[więcej]

Legnica: Po spotkaniu informacyjnym pn. „Środa z funduszami dla organizacji pozarządowych”.

Dodano: 02-06-2016

1 czerwca w godzinach 10:00 – 13:00 Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zorganizował dla organizacji pozarządowych spotkanie nt. możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy przez organizacje pozarządowe.

[więcej]

Spotkanie informacyjne "Środa z Funduszami"

Dodano: 02-06-2016

1 czerwca w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przy ul. Walońskiej 3-5 odbyło się spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”.

[więcej]