rozmiar czcionki: A | A | A

Otwarty konkurs ofert z zakresu organizacji Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych w 2016...

Dodano: 24-08-2016

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych w 2016 roku.

[więcej]

Dotacje dla NGO. Są nowe wzory ofert, umów i sprawozdań

Dodano: 22-08-2016

W 2015 r. miała miejsce nowelizacja ustawy o działalności pożytku publicznego. Nowelizacja pociągnęła za sobą konieczność wydania kilku rozporządzeń - przepisów wykonawczych. Na to, które właśnie się ukazało, organizacje pozarządowe czekały najdłużej – ponad pół roku. Ale jest. Zobacz więc, jakie wzory będą teraz obowiązywać w konkursach na realizacje zadań publicznych.Pełny artykuł znajduje się na stronie Portalu dla organizacji pozarządowych www.ngo.pl autor(ka): oprac. red. poradnik.ngo.pl...

[więcej]

Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu Równać Szanse 2016 Polsko-Amerykańskiej Fundacji...

Dodano: 18-08-2016

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu Równać Szanse 2016 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

[więcej]

Otwarty konkurs ofert z zakresu sporządzenia raportu z ewaluacji za lata 2014–2015 „Programu...

Dodano: 11-08-2016

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu sporządzenia raportu z ewaluacji za lata 2014–2015 „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na lata 2014–2017”.

[więcej]

Przedłużenie terminu zgłaszania propozycji do projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa...

Dodano: 08-08-2016

Termin zgłaszania propozycji do projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2017 rok" został przedłużony do dnia 21 sierpnia br.

[więcej]

Zaproszenie do prac nad projektem „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z...

Dodano: 04-08-2016

W związku z rozpoczęciem przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego prac nad projektem „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2017 rok" zapraszamy do uczestnictwa w opracowaniu projektu ww. dokumentu.

[więcej]

2 pilotażowe konkursy z obszaru innowacji społecznych PO WER w temacie Obligacje społeczne jako...

Dodano: 29-07-2016

28 lipca br. Ministerstwo Rozwoju ogłosiło 2 pilotażowe konkursy z obszaru innowacji społecznych PO WER w temacie Obligacje społeczne jako narzędzie zwiększenia efektywności świadczenia usług społecznych w obszarach wsparcia EFS

[więcej]