rozmiar czcionki: A | A | A

Program RITA: Projekty partnerskie – konkurs otwarty

Dodano: 20-02-2017

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza do udziału w wiosennej edycji konkursu grantowego programu RITA – Przemiany w regionie. Nabór wniosków trwa do 15 marca do godz. 16:00.

[więcej]

Konkurs "Seniorzy w akcji"

Dodano: 16-02-2017

Konkurs realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

[więcej]

Konkurs "Generator Innowacji. Sieci wsparcia"

Dodano: 16-02-2017

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" ogłasza konkurs na nowotarskie rozwiązania, które osobom w sędziwym wieku pozwolą dłużej uczestniczyć w życiu społecznym i żyć lepiej, opiekunom osób starszych dadzą wytchnienie w codziennych obowiązkach.

[więcej]

Konkurs na dofinansowanie w 2017 roku zadań z zakresu Programu Sport dla Wszystkich realizowanych...

Dodano: 16-02-2017

Minister Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na dofinansowanie - ze środków pochodzących z budżetu państwa - zadań z zakresu upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych realizowanych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 r.

[więcej]

10 lutego 2017 r. Sejm uchwalił ustawę o zmianie ustawy o działalności pożytku publicznego i o...

Dodano: 15-02-2017

Projekt wprowadza m.in. możliwość dopisywania przez ministra do wykazu OPP uprawnionych do zbierania 1%, organizacji pożytku, które spóźniają się z publikacją sprawozdań. Projekt trafi teraz do Senatu.

[więcej]

Zaproszenie do prac nad projektem „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z...

Dodano: 15-02-2017

W związku z rozpoczęciem przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego prac nad projektem „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok" zapraszamy do uczestnictwa w opracowaniu projektu w/w dokumentu.

[więcej]

Rekrutacja uczestników na wymianę młodzieżową

Dodano: 13-02-2017

Od 27 lutego do 5 marca Fundacja Ukraina będzie współorganizować wymianę młodzieżową razem z organizacjami partnerskimi z Finlandii i Portugalii.

[więcej]