rozmiar czcionki: A | A | A

Szkolenie: Przygotowywanie projektów i wniosków dotacyjnych

Dodano: 08-11-2017

Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych/grup inicjatywnych działających na terenie Wrocławia do trzech lat od daty rejestracji/zawiązania.

[więcej]

Polsko-niemieckie warsztaty fotograficzne dla seniorów

Dodano: 23-10-2017

We wtorek 10 października 2017 Nowogrodziec gościł uczestników polsko-niemieckich warsztatów fotograficznych dla seniorów, zorganizowanych przez lubańskie Stowarzyszenie „Pogranicze” i Christlich-Soziales Bildungswerk Sachsen e.V. przy wparciu Domu Dziennego Pobytu i Urzędu Miejskiego w Nowogrodźcu.

[więcej]

WSPÓŁPRACA WROCŁAWSKIEJ FUNDACJI Z KLUBAMI SPORTOWYMI – Jeszcze więcej sportu dla młodych...

Dodano: 23-06-2017

Lacrosse, badminton, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, karate, judo i lekkoatletyka uprawiane w międzynarodowym gronie dzieci i młodzieży - to zaledwie zalążek nowej oferty sportowej Fundacji Edukacji Międzynarodowej (FEM) z Wrocławia. FEM zaprosiła do współpracy wrocławskie kluby sportowe, by od nowego roku szkolnego 2017/2018 móc zaproponować uczniom prowadzonych przez siebie szkół sport w zupełnie nowej odsłonie.

[więcej]

II Dolnośląski Konwent Regionalny Organizacji I Środowisk Osób z Niepełnosprawnością „Dostępność –...

Dodano: 08-06-2017

Zapraszamy na II Dolnośląski Konwent Regionalny Organizacji I Środowisk Osób z Niepełnosprawnością „Dostępność – Niezależne życie” w dniu 20 czerwca 2017 oraz Dzień Otwarty w Fundacji Eudajmonia - cykl warsztatów „Oswoić nieznane, czyli jak pracujemy z osobami z niepełnosprawnościami?” w dniu 21 czerwca 2017.

[więcej]

Spotkanie dot. wdrażania EFS dla organizacji pozarządowych z woj. Dolnośląskiego

Dodano: 02-06-2017

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają na warsztat dot. Efektywność funduszy strukturalnych.

[więcej]

Zaproszenie na bezpłatne szkolenia

Dodano: 02-06-2017

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe na bezpłatne szkolenia.

[więcej]

Zaproszenie na bezpłatny Cykl warsztatów z zakresu przygotowania i prowadzenia działalności...

Dodano: 24-05-2017

Cykl z przygotowania i prowadzenia działalności ekonomicznej (odpłatnej/gospodarczej) w organizacjach pozarządowych adresowany jest do podmiotów ekonomii społecznych (najczęściej stowarzyszeń i fundacji nieprowadzących działalności gospodarczej i odpłatnej ), które zainteresowane są rozwojem własnej organizacji poprzez prowadzenie przedsiębiorstwa społecznego, a wiec założenie spółdzielni socjalnej, uruchomienie działalności odpłatnej pożytku publicznego lub działalności gospodarczej....

[więcej]