rozmiar czcionki: A | A | A

Konkurs plastyczny„Rysuję PROW 2007-2013” – I edycja rozstrzygnięty!

12.12.2012 16:36

Na konkurs plastyczny zorganizowany przez Departament Obszarów Wiejskich i Zasobów Naturalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zostało nadesłanych ponad 700 prac
Zgodnie z regulaminem konkursu prace dotyczyły realizacji projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (PROW 2007-2013) wdrażanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego tj. „Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa”, „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”, „Odnowa i rozwój wsi” oraz osi 4 Leader. Ważnym aspektem konkursu była edukacja obywatelska, gdyż jego uczestnicy poznali możliwości rozwoju swoich środowisk lokalnych poprzez pozyskiwanie i wykorzystywanie środków Unii Europejskiej.
Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów.

 

 

Kategoria: Szkoła Podstawowa

 

 

 I miejsce – Kalina Jaśko, klasa V, Szkoła Podstawowa im. Caspara Dawida Friedricha w Kopańcu
• II miejsce – Paulina Jęczmienna, klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bystrzycy Kłodzkiej
• III miejsce – Jan Zalewski, klasa IV, Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Żmigrodzie
• Wyróżnienie – Filip Potocki, klasa I, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościszowie,
• Wyróżnienie – Wiktoria Zarzycka, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach,
• Wyróżnienie dodatkowe- Zuzanna Knychas, Szkoła Podstawowa w Gminnym Zespole Szkół im. W. Rutkiewicz w Janowicach Wielkich
• Wyróżnienie dodatkowe -Patrycja Wygoda, klasa VI, Gminna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siekierczynie

 

 

Kategoria: Gimnazjum

 


• I miejsce – Barbara Iwańczyk, klasa III, Gimnazjum Gminne w Dobroszycach-
• II miejsce – Agata Orzechowska, Zespół Szkół w Legnickim Polu
• III miejsce – Marcin Dudek, klasa I,  Publiczne Gimnazjum  im. H. Sienkiewicza w Prusicach
• Wyróżnienie – Agnieszka Bieńko, klasa II, Gimnazjum Gminne w Dobroszycach-
• Wyróżnienie – Aleksandra Syldatk, klasa III, Zespół Szkół w Legnickim Polu
• Wyróżnienie dodatkowe-Jakub  Żurawski, klasa I, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich
• Wyróżnienie dodatkowe- Agata Ancygier, klasa III, Gimnazjum w Węglińcu

 


Laureatom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłanie prac i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Zapraszamy do obejrzenia galerii.