rozmiar czcionki: A | A | A

Departament Spraw Społecznych

Urząd Marszałkowski

Województwa Dolnośląskiego

Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Dział Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

ul. Walońska 3-5

50-413 Wrocław

tel. (071) 770 41 51, fax. (071) 770 41 47

 

 

Z-ca Dyrektora Wydziału

Bogusława Kulińska

e-mail: bkulinska@umwd.pl

tel. (071) 770 41 55

 

Główny Specjalista

Jan Socha

e-mail: jsocha@umwd.pl

tel. (071) 770 41 74

 

Główny Specjalista

Leszek Sabok

e-mail: lsabok@umwd.pl

tel. (071) 770 41 53

 

Inspektor

Tomasz Sługocki

e-mail: tomasz.slugocki@umwd.pl

tel. (071) 770 41 56

 

Główny Specjalista

Aneta Bilmon                 

e-mail: abilmon@umwd.pl

tel. (071) 770 41 48

 

Inspektor

Monika Janeczko

e-mail: monika.janeczko@umwd.pl

tel. (071) 770 41 57

 

Główny Specjalista             

Aneta Jędryczka     

e-mail: ajedryczka@umwd.pl

tel. (071) 770 41 58

 

Główny Specjalista

Danuta Orzeszyna

e-mail: dorzeszyna@umwd.pl

 tel. (071) 770 41 54

 

Główny Specjalista

Monika Orzeszyna

e-mail: monika.orzeszyna@umwd.pl

tel. (071) 770 41 46

  

Inspektor

Kinga Słupska

e-mail: kslupska@umwd.pl

tel. (071) 770 41 49

 

Inspektor

Tomasz Wilanowski

e-mail: twilanowski@umwd.pl

tel. (071) 770 41 50