rozmiar czcionki: A | A | A


     Wzory umów

Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dodano: 23-08-2011

Informacja o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Caritas Diecezji Legnickiej, na realizację zadania publicznego pn. XII Spotkanie Integracyjne Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół w Krzeszowie.

[więcej]

Nabór do Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Dodano: 10-08-2011

Marszałek Województwa Dolnośląskiego informuje o możliwości zgłaszania przez wojewodę, organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego (powiaty i gminy) po jednym kandydacie do Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

[więcej]

Dzień integracji ze sportowcami niepełnosprawnymi

Dodano: 03-08-2011

3 sierpnia to dzień integracji ze sportowcami niepełnosprawnymi zorganizowany w ramach igrzysk polonijnych. Na pływalni AWF z Polonusami rywalizował wrocławski Start (Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych "Start"). Niepełnosprawni zawodnicy próbowali też swoich sił w siatkarskiej hali oraz na kortach tenisowych. Zwieńczeniem ich uczestnictwa w igrzyskach był pokaz reprezentacji Polski niepełnosprawnych sztangistów, który odbył się podczas wieczornej uroczystości wręczania...

[więcej]

„Sprawny uczeń” - stypendia marszałka

Dodano: 02-08-2011

W roku szkolnym 2011/2012 po raz pierwszy przyznane zostaną stypendia marszałka województwa w ramach Dolnośląskiego Programu Pomocy Uczniom Niepełnosprawnym „Sprawny uczeń”. 1.000 zł mogą otrzymać niepełnosprawni uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z małych miasteczek i wsi Dolnego Śląska. Stypendia będą ufundowane z budżetu województwa.

[więcej]

Konkurs na realizację zadania w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dodano: 27-07-2011

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych dotyczącej usprawniania społecznego dzieci niepełnosprawnych z elementami fizykoterapii.

[więcej]

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu.

Dodano: 27-07-2011

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu na realizację zadania publicznego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w zakresie działalności na rzecz osób niepelnosprawnych dotyczącej ich rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2011 r.

[więcej]

Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dodano: 20-07-2011

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. „Arteterapia i muzykoterapia z „Liczyrzepą” – integracja przez sztukę”.

[więcej]